bugün

suadiyeden konum monum vermedin yüzüne çocukların uyguladığı emoj,i yaptın geceniin 11 de gel dedin ama ben sana pastaneye gel dedim işim olmaz gelmem dedin şimdi burada atar gider yaparsın.

bana yapma git normal sözlüğe iyestayla kapış adam her şeyi yazmış oku ibret al.
sözlükte yumuşak kankiler olarak bilinen ikilinin bir ayağıdır. diğeri de burada sahte kahramanlık hikayesi yazıyor. gelsin burada yazsın bunları oğlum çaylaklığı açılsın gelsin yazsın hadi. yemiyor mu ? burada milletin anasına küfürler edip yeri tespit edilip dayak yiyeceğini anlayınca götüne baka baka kaçmıştı. aynı nick ile hesap bile alamadı korkudan gitti damsız hesabını açtı ayollu mayollu yazmayınca yakalayamayacağız sandı armut.

bunun kankisi de ( üstteki tırsaki ) karagümrükte oturuyordu. dedim ki iyi bana yürüyerek 20 dakika mesafedesin araba ile 5 dakika görüşelim dedim bir anda beşiktaşa ışınlanmıştı evim orada adresimde şu dedi. o adresten de kokoreççi mi ne çıkmıştı. sonra başka bir ilçeye ışınlandı falan filan.. o babasının adamlarına dövdürme mevzusunu bana da yapmıştı dedim telefonunu ver konum atayım gelip dövsünler telefonu bir yerine kaçmıştı bir anda ben kullanmıyorum falan diyordu..
--spoiler--

suadiyeden konum monum vermedin yüzüne çocukların uyguladığı emoj,i yaptın

--spoiler--

Tamam net adres veriyorum. Suadiye marmaray durağında bekliyorum çıkın gelin hadi.
yoğun baskım sonucu beni kırmamak adına tekrardan geri gelecek ulunun 5 efsanevi yazarından biridir. bize çaplı yazar lazım çapsızlardan gına geldi.
(bkz: damsizdagirebilenadam)
kurana tabi olanın ettiği yemine inanılır o yüzden üzgünüm. analcıdan eşekçiden iftiracıdan müslüman olmaz.
eee senin itikatın yoksa fıtratın bozuksa ben ne yapayım

efsane yazarlardan biridir.
benim itikatım çok şükür var da analcı değilim ben. eşek de sevmiyorum. seviyorum ama sadece normal sevmek önü bana dönükken..
benim anal yazmam anal yaptığım anlamına gelmez genç adam? ayrıca hayatında bi sefer eşşek görmüş ömrü istanbulda geçmiş biri nasıl eşekçi olsun ? başka iftiralarla gel bu kadar kendini düşürme.
iftira değil ki sen yazdın arkadaş. vaktim olsa bulur koyarım o eşekli entryleri buraya. müslümanım diyorsan anal fantezi de yazmayacaksın. millete tavsiyede vermeyeceksin "o krem daha az can yakıyor" diye. yapmıyorsan veya kendine yaptırmıyorsan hangi kremin daha az acıttığını nereden biliyorsun lan ? biz neden bilmiyoruz bunları da sen biliyorsun.
ben yazmadım demedim ki ? yazdıklarımın her zaman arkasında dururum lakin mesele şudur bi olayı bilmek yapıldığı anlamına gelmez bunu idrak edemiyorsun. bunlar geyik amaçlı toplum içinde sohbet konusu olmuştur birileri anlatır sende duyarsın oradan öğrenirsin değil mi haaa sen toplum içine çıkmazsan bunları öğrenemzsin.
tamamda kardeşim sizde afedersin her b.ku yiyip "ama aslında hep şaka bunlarrrr" diye kıvırıyorsunuz ? senin bu kankan homo değil mi ? homo. ben sıkıştırınca "şaka bunlar aslında birbirimizi ellemiyoruz" diyorsunuz. nasıl iş bunlar arkadaş ? şaka böyle yapılmaz espri böyle yapılmaz. analcı bir sapıksan sapıksındır homo isen homo. değilsen de öyle davranmazsın. bunların sohbeti olmaz sokakta birisine homo veya götçü desen adam çeker vurur seni. sizin nasıl bünyeleriniz var anlamadım ben..
efsane yazardır. o adamda sözlüğün ve sanalın nimetlerinden faydalanığp homoyum diyebilir sen temele inmelisin temelde homoluğu yoksa burada yazdıklarını neden ciddiye alıyorsun ? sen her yazılan çizilene inanr mısın bide seni yetkili yapmışlar hele hele sözlük gibi bir yerde evrensel olmalısın geniş düşünmelisin ayrıca dikkat ediyorum neden iyesta gibi inanan yazarlar yerine kemolara takılmıyorsun bir tane kemoyla takıştığını görmedik bunu şunu neden böyle yazdın demedin mevzu iyesta oluca ayranın kaparıyor değil mi ama gelecek merek etmeyin silik yersede gene gelir haaa bunuı bil yeterli..
hali hazırda burada çaylak olan yazardır.

--spoiler--

evrensel olmalısın geniş düşünmelisin

--spoiler--

valla bizde bunlara gavatlık alameti diyorlar. sizin evreni bilmiyorum ben bizim dünyada böyle şeyler ahlaksızlıktır. dünyanın neresine gidersen git değişmez. sizin o "geniş" evrende normal olabilir böyle şeyler.. valla ben adam sıfatı taşıyan herkesin yazdığı şeyi ciddiye alıyorum. erkek adam götü üzerinden trollük yapmaz çünkü her şeyin bir sınırı var.
8 yıldır tanıdığım samimi olduğum tek zevattır. sen man kafa birisin genç adam ne güsel detay yaptım sana hala hikaye anlatıyorsun genişten kastım nedir rahat olman kimseyi değiştirememen herkesin görüşüne saygılı olmandır. bunu bil idrak edemiyor olayı gavatlığa indiriyorsun yazık sana.
8 yıldır buradan birisi ile birbirlerini okşadıklarını öğrendiğimiz yazardır.

ben man kafa olayım arkadaş razıyım. analcı sapık veya homo olmaktan iyidir. madem herkesin görüşüne saygın var o zaman neden chp lilere, alevilere, kürtlere... kısacası senin gibi olmayan herkese nefret kusup hakaret ediyorsun ? diğer homolara saygın var mı ? yok. sadece kankan öyle diye mi saygılı oluverdin birden. sabahtan akşama burada alevilere küfür ediyorsun hakaret ediyorsun. hani nerede bu engin saygın ???? onların görüşüne neden hakaret ediyorsun saygı göstermiyorsun ?
sağlam yazardır. burada format dahilinde hakaret etmeden görüşleri yazmak var mıdır var değil mi yazılarım hukuki sorun oluşturuyor mu yok burada islama peygamberinede hakaret ediliyor o düşünceni onlara karşı neden söylemiyorsun ? konu islam olunca sua pua kemalizm olunca yaygara yap. bak ben burada yazarlık yapıyor formata uyuyorsam moderasyonluk veya kanuni sorun yok demektir. işine gelmediyse git mahkemeye ver beni.
sağlam bir yumuşaktır.

oğlum senin cezai ehliyetin yoktur ki mahkemeye versek ne olacak ? akıl sağlığı yerinde değildir raporun ortaya çıkınca dava düşer otomatik.. ulan bir inanca komple küfür ediyor hala küfür hakaret olmadan istediğimi yazıyorum diyor. harbiden kafa sunta gibi amk bilgiyi içeri sokabilmek için matkapla delik açıp oradan itelemek lazım.

peygambere de dine de küfür edenlere gerekenleri yazıyorum merak etme. senin o elf gözlerine denk gelmez bunlar. geçende de "chp yi eleştiren hdp yi eleştiren 1 tane entryn yok" diye iddia ortaya attın sadece son 5 aydan 20 tane entry koydum buraya. özür diledin mi ? yok. aksine hala iftira atıyorsun sen nasıl insansın amk müslümünlığı falan geçtim bak.
yav he he uludağ sözlük çok ciddi ortamdır.

aklısıra gırgır amaçlı yazdıklarıyla insanlara ibne demeye çalışıyor sieee.

lan ne kadar ciddiye alıyolar bu amk yerini.

edit: olum sövünce niye sövüyosun abi dersin...
aha yalakalardan birisi düştü. diğerleri de toplaşırlar az sonra uluma sesini duydular.

sende mi okşaşıyorsun bunlarla len ? oğlum sizin nasıl bir mizah anlayışınız var ? mizah olsun diye taksime çıkıp erkek falan mı düşürüyorsunuz nasıl muhabbetler bunlar..

-nihavent naber nereden ?
+ hiç abi ya dibimi dövdürdüm oradan geliyorum
- nnee ne yaptın ?
+ dibimi dövdürdüm abi mizah amaçlı yanlış anlama gırgırına yani
- anladım tamam iyi günlerr..
O değil, başka platformlarda burayı ve burada yazan insanları gömüyor acaba hangi yüzle gelmiş buraya?
Evli adamın ne işi var sözlükte sorularını akla getirmiştir.
Soy ismiyle müsemma bir yazar.