1. 41.
    dün şu başlığı açtı;
    (bkz: ulaştırma bakanlığı nın imamoğlu na ayar vermesi)

ulaştırma bakanını övüyordu ballandıra ballandıra.

şimdi o övdüğü ulaştırma bakanı gece yarısı onursuzca görevinden alındı. hakarete uğradı, rezil oldu.

bakalım bu arkadaş ne diyecek?
    26 -6 ... comarlara fisildayan adam
  2. 42.
    Uzun zamandır nonoş yazım dilini bırakıp ciddi entryler giren uuser. Kesin moralleri sinirlendi, Yoksa bu kadar zaman goygoy muhabbetine ara vermesi hayra alamet değil.
    12 -1 ... kara erik habbesi
  3. 43.
    Ne mi diyecek? Onların deme yetkisi var mı? Onlara sadece alkışla ve şakşakçılık yap diyorlar.

Alkış tutar yani. Geri alınırsa yine alkış tutar.

Her şekilde alkış tutar.
    15 -3 ... keyf kahyasi
  4. 44.
    Gözleri taç şeklinde gülen surat.
    Sevdiğim yakın takip ettiğim kendisiyle tanışmak istediğim yazar.
    Benim gibi bir bilim, ilim düşmanı.
    9 -2 ... corona virusu
  5. 45.
    Koronavirüs’ten, hatta kanserden daha tehlikeli bir şey varsa o da bunun gibiler...
    11 -3 ... mavi huydur bizde
  6. 46.
    işsizi issazı issassız.
    3 ... acab07
  7. 47.
    (bkz: ulaştırma bakanlığı nın imamoğlu na ayar vermesi)

Bu süper ayar konusun da birşeyler söylemek istermi acaba.
    2 -1 ... eski yesil kulluk
  8. 48.
    nonoşlar toplanmış hep bir araya gelmiş tren yapmışlar. çomarın biri ulaştırma bakanı'nı övdüğümü ardından bakan'ın görevden alındığını söyleyip aklınca bir şeyler ispat etme çabasına girip beni mat ettiğini düşünmüş.

(#43066883)

ulan laik çomar, (çomar diyerek hitap etmemin sebebi başka bir entrysinde şahsıma hakaret etmesi. bunun bir karşılığı elbette olmalıydı. gerçi laik çomar demek iltifat ama neyse) ben açtığım başlıkta ulaştırma bakanı hakkında isim verip tek bir kelime etmiş miyim önce onu bir açıklığa kavuştur.

görevden alınan bakan'ın ismi ile mi o açıklamayı buraya taşımışım yoksa "ulaştırma bakanlığı" diyerek mi? onu geçtim, bakan görevden alınınca imamoğlu'na verilen cevap gerçekliğinden bir şey mi kaybetti?

bu ülke salgın felaketi ile uğraşırken kanalistanbul ile ilgili gereken adımları (yada başka hamle) atabilecekken şimdi bunu başaramayacak bir ülke haline mi geldi?

hayır, göreceksiniz! devlet, bir yandan koronavirüs ile mücadele ederken bu türlü icraatları da hayata geçirmek için gereken eforu sarf edecek, o yüzden havlamalarınızın bir karşılığı yok nazarımda.

(#43066903)

bebeyim, bu aralar morellerim hep sinirli ayol! nerede bir terslik, nerde bir nonoş, ayyaş, it, kopuk var beni buluyor. bu da dolayısıyla sözlük performansımı etkiliyor. baş tacısın. *

(#43066998) virüs kardeş. ilim, bilim düşmanı görmek istiyorsan eğer "her meseleyi bilim ışığında ele alacağız" deyip, toplu taşımada sefer sayısı kısıtlaması uygulaması gibi bir rezilliğe imza atarak insanların balık istifi yolculuk yapmalarına neden olan ibb şeysi ile tanışmanı tavsiye ediyorum sana.

zira, bilim "sosyal mesafe" derken insanlar ibb başkanının bu uygulaması sonucu üst üste yolculuk ediyorlar. ama bilim tabi.
    3 -13 ... iyesta sert
  9. 49.
    Sözlüğün en dassakli yazarı.

Çıkartıp baaam diye vuruyor, fikirlerini sözlüğe.

Bayağı da hoplayan olmuş.

Devam kanka, ver ağızlarına payını.
    4 -15 ... ayk73
  10. 50.
    ivana sert çık aklımdan. hep senin yüzünden.
    5 ... clark dufresne