bugün

umarim trolldür.
zira kimse evlat acisiyla sinanmasin. burada politika, siyaset bir kenara.
https://eksisozluk.com/7-...uma-araba-carpti--7531620

ilk yazdigi buydu.
görsel

sonra editleyerek degistirdi.
görsel

trolluk degilse acil sifalar dilerim.
ama oglu uzerinden trolluk yapiyorsa soyleyecek lafim yok. ne desem boş.
Trollük yapıyor.
Kesin bilgi yayalım.
önce uluyu sonra ekşi hesabıda silmiş gitmiş. oğluna acil şifalar dilerim umarım iyidir.
Oğluna araç çarpan öyle küfür etmez.

iyesta zaten küçüktü daha da küçülüyor.
üzüldüm. allah yardımcısı olsun. büyük geçmiş olsun.
Yalancı çoban hikayesi gibi, gerçekse bile kimsenin inanası gelmiyor.
tarzını az çok hatırlıyorum bu yazarın. troll şekli siyasi ağırlıklı ve dini konularla ilgili idi. doğukan falan olsa tamam da, aktroll diye ön yargılı olmamak lazım. böyle bir şey yaşayıp başlığını açmak normal değil diye düşünebiliriz tabi ama normal olan yazar sayısı belli zaten!

yine de troll bir başlık olmasını dilerim. büyük geçmiş olsun...
ben, eger bu olay gercekse kendisinin yaşamını, küfürlerini, dogrunun ve adaletin yaninda olmayisini ve bu olayin bir karma olarak kendisine dondugunu sorguladigini dusunuyorum.
ben bu ekşi sözlükteki hiç bir şeye inanmıyorum.

çok fena dezenformasyon var.

şimdi bunun gerçek olduğunu nereden anlayacağız.

en son birisi intihar ediyorum demişti bir kaç saat sonra anan xd yazıp geri geldi.
Gerçekten Evladı ile ilğili trolluk yapıyorsa, gitsin tedavi olsun.
Ciddiyse Rabbim acil şifa versin, kimseyi evladı ile sınamasın.
Yazarların hepsini, sol frameye yazdıkları kadar tanıyorum. iyestanın da çocuğu var mı yok mu bilmiyorum. Ama yazdıklarından tanıdığım kadarıyla böyle bir konuda trollük yapacağını düşünmüyorum. Ekşide böyle bir başlık açtığı için iyestayı eleştirenler var. Telefonlar artık bir uzvumuz gibi. Yediğimizi, içtiğimizi, kayıplarımızı, kazançlarımızı sürekli sözlükte veya başka sosyal medya hesaplarında paylaşan insanlarız hepimiz. Anlık bir dua ihtiyacına düşüp böyle bir başlık açmış olabilir. geçirdiği şokun etkisiyle bile yapmış olabilir. Dedim ya telefonlar, sosyal medyalar artık bizim elimiz kolumuz gibi. Hiçbir şey yapmazken bile aynı sayfayı alışkanlıktan saniyede on kere yenileyen insanlarız hepimiz. Olabilir yani. Acil şifalar dilerim. Çok geçmiş olsun.
öncelikle farketmez arkadaşımızın oğluna sonra manyak oldum arkadaşımıza geçmiş olsun.
şifalar dilerim.

hastalıklarla dalga geçilmez kazanın belanın şakası bile kötü.

arkadaşım trafik kazası geçirdi 6 ay kafa tası karnında yaşadı.yaş (29)du.

şimdi belim ağrıyor desem vurdur geçer yazarsınız.utanacağınızı bilsem suratınıza boşalırım ama siz ondan da anlamaz bir posta daha istersiniz.
Böyle trollük olmaz tayfa ya çok saf ya çok primci.
Rabbim çocuğa şifa versin inşaAllah :(
Oğluna acil şifalar dilerim kendisine de sabır diliyorum.
gerçekse allah şifa versin, yalansa allah dürüstlük nasip etsin.
şu yukarıda entry giren doğru demesine rağmen 3 eksi oy almış.

la siz buradaki insanları niye takip ediyorsunuz. nasıl bir işsizsiniz.

nasıl hemen böyle tanıyorsunuz belki başka birisi.

yazın geçin niye buraları ciddiye alıyorsunuz.

saplantılı ve takıntılı birer vakasınız yemin ederim.
Eğer trollüyorsa 7 yaşındaki bir çocuk acı çekmediği için mutlu olurum.
Geçmiş olsun. Küçük yavruya acil şifalar dileriz. Tartışmak başka, sağlık başka şey. Bunun dalgası, kahpeliği olmaz.
gene yalanlarla bezeli bir şeydir. içeriğini bilmiyorum orada engelli bu bende görmedim oraya yazdıklarını. buradan şimdi gördüm ve gerçek olduğuna inanmıyorum. bu ve malum kankası tövbe haşa allah bir deseler insan şüpheye düşer. burada bana ve diğer yazarlara sürekli attıkları iftiralara ( 3 gündür gene düzenli olarak geliyorlardı nick altı başlığına ) insanların analarına bacılarına karılarına kızlarına ettikleri küfürlere, olmayan şeyleri olmuş gibi yazmalarına ve yalan söyledikleri halde ısrarla iddia etmelerine bakarsanız ne dediğimi daha net anlarsınız.. bu merhametsizlikle alakalı bir şey değil yalancı çoban hikayesini herkes bilir. ihtimal vermiyorum ama olay gerçekse her ne olursa olsun geçmiş olsun allah şifa versin.

bu ikisinin hiçbir manevi değere saygıları yok. başınıza bu tarz bir şey gelse güler dalga geçerler. geçenlerde orada benzer bir başlık açtı benzer bir tip. aynı bunlar gibi kolpanın önde gideni o da önceki yazdıklarından biliyordum. topkapı parkında köpeklerin saldırısına uğradığını hastanede dikiş atıldığını vs yazdı. bir sürü insan üzüldü geçmiş olsun entrysi girdi. bende arada "şüpheli bir durum bu verdiğin zaman aralıkları mantıksız 1 saat 45 dakika içerisinde hem 10-15 dakika süren bir saldırıya uğrayıp hem bayılıp hem hastaneye kaldırılıp hem bir sürü dikiş atılıp hem büyük travma yaşıyorum şu anda deyip hemde buraya 3 kocaman paragraf entry girmen biraz mantıksız" yazdım kızan insanlar oldu. topkapı evime yakın her sabah ve akşam oradan geçiyorum. o akşam geçerken "ambulans çağırdı" dediği simitçiye yanaşıp sordum böyle bir şey olmadı dedi adam..

demem o ki burada veya ekşi sözlükte çok pis insanlar var. insanların maneviyatı ile oynayıp sonra sizin yazdıklarınız ile dalga geçecek, gülecek kadar iğrenç tipler. böyle şeylerin şakası olmaz, olamaz kimse yapmamalı. yarın bir gün "trollük" adı altında yazdığın şeyler gerçekten başına gelir ilahi adalet diye bir şey var.
Sahi ya ne oldu bu olay.
Ulan bu kadar kahpe olunmaz be.
herkese selam. arkadaşlar, başımıza gelen üzücü olaydan haberdarsinizdir, evet böyle bir durum söz konusu oldu, mert'im bir anlık dikkatsizligim sonucu bir kaza geçirdi, hata benim. apar topar hastaneye kaldırdık, aşırı panik yaptım, çok korktum. korkumdan kimseye haber veremedim, va bu çaresizlikle yapmamam gereken çok büyük bir aptalliga imza atarak başlık açtım. zavallica bir şey yaptığımin sonradan farkına vardım, lakin tek beklentim bir hayır duası idi. hastanefe tek başıma beklerken bir teselli almaktı ama dediğim gibi hatamın sonradan farkına vardım. bunu yapmamam gerekirdi.

lakin olumlu yanıda olmadı değil bu saçma davranışımin, 'hakliydim, haksızdi' konusuna girmeye gerek yok, çeşitli konular üzerinden birbirimizin kalbini kirdigimiz insanların aslında iyi insanlar olduğunun gördüm. aslında biliyordum bunu, onlarda bizim iyi insanlar olduğumuzu biliyorlardı lakin görüş ve fikir ayrılıkları birbirimize dusmemize neden oluyor bundan sebep karşılıklı laf dalaşına giriyor sonuç olarak ziyadesiyle canımız sıkılıyordu, üstelik boş yere.

işin özeti, herkese teşekkür ediyorum. sevgili frank a, yine bu başlığı açarak duruma dikkat çeken, maddi manevi yardım desteğinde bulunmaya hazır olduğunu belirten tit a nick e çok çok teşekkür ediyorum. kendisi ile boktan bir sebepten dolayı kırdık birbirimizi, küfürler ettik, şimdi anlıyorum ne kadar hata ettiğimizi. dediğim gibi, haklıydim, haksızdin konusuna girmiyor kendisinden özür üstüne özür diliyor, varsa hakkım helal ediyorum.

aynı şekilde, yine haklıydim, haksizdi polemiğine girmeden sudan sebepler üzerinden tartistigimiz dragonslayer ve mel mel bakan gibson nick'li arkadaştan da özür diliyor, varsa üzerlerinde hakkim helal ediyorum. zira boş şeyler bunlar, bu tartışmalar, insan başına böyle şeyler gelince daha iyi anlıyor. yani üç günlük dünya kalp kırmaya değmez, değmiyor. herkes kendine çok iyi baksın, kimse kimseyi kırmasin. peşin edit. mert baba ne yapıyorsun diye soruyor, arkadaşlarla konuşuyorum, seni soruyorlar dedim selam söyledi hepinize, adam yaa.
Buraya sürekli bok atıyordu. Beter olsun mk..