1. 1.
    ilginçtir. ben başka bir ülkede yaşıyormuşum haberim yokmuş amk.

ivana sert in recep tayyip erdoğan açıklaması

http://www.sondakika.com/...r-erdogan-bence-10576106/
    5 -6 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Vakti zamanında zengin bir kocayla evlenip şimdiki gücüne kavuşan birinin şaşırtmayan açıklaması.

Zengin kocayla evlenen kadın diyorum. Onu yapan, başka bir menfaat için iktidara şirinlik de yapabilir. Ki yaptığı da baya görülüyor Yani.

Karakter meselesi işte bunlar.
    15 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    nişantaşından kafasını çıkarıp çiftçinin işçinin içine karişsa belki kafası alacak bir şeyler ama.
    12 -1 ... ruh okuzu
  4. 4.
    (bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
    12 -2 ... dalgamaya
  5. 5.
    Biri şuna 100 dolar duj farkı ödesin de sussun amk taksimetreli kadını.
    7 ... serdarsl06
  6. 6.
    ulan senin giyiminden tut, yaşam tarzına kadar herşeyini ahlaksız bulan insanlara yaranmak için böyle inandırıcılığı düşük ve buram buram yalakalık kokan şeyler söylemene ne gerek vardı. ne değişecek şimdi o bok gibi programların daha mı çok izlenecek, daha mı çok kazanacaksın ne elde edeceksin gerçekten merak ediyorum. bu arada o insanlar sana iyi davranıyor, yüzüne karşı seni yanlış bulduklarını söylemiyorlar diye özünde gerçekten de ahlaksız bir hayatın olduğunu düşündükleri gerçeği değişmiyor ve sende bunu çok iyi biliyorsun.
    4 ... sad butterfly
  7. 7.
    hep bu yahudi uşağı sol cenah yüzünden ivanacım. seni öyle iyi anlıyorum ki :(
    ... f ucklife
  8. 8.
    Haklı olduğu yanlar var saçma sapan bir programın içinde bulunuyor gençliğe kötü örnek olacak türden bir program ve hala kapatılmıyor istediği gibi de yaşıyor herhalde senin pencerenden bakamayacak bu kadın her gün çapa mı yapıyor.
    2 ... lemniscate34
  9. 9.
    Bi sen eksiktin.
    1 ... but not so
  10. 10.
    Bu tamamen ülkenin elit kesimiyle alt ve orta seviye halk arasındaki uçurumu gösteriyor. Demokrasi, özgürlük burjuvaya her türlü sunulurken gariban halk eve ekmek götüremediği için kendini ateşe versin.

He amk ivanası he sen istinye parkta beğendiğin çantanın timsah götü pembesini bulamadığın için üzülürken vatandaş bi işkur sırasında iş bulma umuduyla günlerce beklediğinden sen evet sen amk ivanası bu ülkede herkes için eşitlikten bahsedemezsin. Hele özgürlük demokrasi hiç deme kadir topbaşın damadı kayın babası sayesinde fetodan gözaltına alındıktan sonra 2. Duruşmada tahliye edilirken 80 yaşındaki adamı fetodan gözaltına alıp, ihraç edilen öğretmenin yunanistana kaçarken 2 çocuğuyla birlikte ölmesinden sonra demokrasi de ölmüştür.

(bkz: bülent arınçin fetocu damadı)

(bkz: rtenin feto okullarında okuyan damadı)
    2 ... mata as