1. 1.
    ilginçtir. ben başka bir ülkede yaşıyormuşum haberim yokmuş amk.

ivana sert in recep tayyip erdoğan açıklaması

http://www.sondakika.com/...r-erdogan-bence-10576106/
    5 -6 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Vakti zamanında zengin bir kocayla evlenip şimdiki gücüne kavuşan birinin şaşırtmayan açıklaması.

Zengin kocayla evlenen kadın diyorum. Onu yapan, başka bir menfaat için iktidara şirinlik de yapabilir. Ki yaptığı da baya görülüyor Yani.

Karakter meselesi işte bunlar.
    15 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    nişantaşından kafasını çıkarıp çiftçinin işçinin içine karişsa belki kafası alacak bir şeyler ama.
    12 -1 ... ruh okuzu
  4. 4.
    (bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
    12 -2 ... dalgamaya
  5. 5.
    Biri şuna 100 dolar duj farkı ödesin de sussun amk taksimetreli kadını.
    7 ... serdarsl06
  6. 6.
    ulan senin giyiminden tut, yaşam tarzına kadar herşeyini ahlaksız bulan insanlara yaranmak için böyle inandırıcılığı düşük ve buram buram yalakalık kokan şeyler söylemene ne gerek vardı. ne değişecek şimdi o bok gibi programların daha mı çok izlenecek, daha mı çok kazanacaksın ne elde edeceksin gerçekten merak ediyorum. bu arada o insanlar sana iyi davranıyor, yüzüne karşı seni yanlış bulduklarını söylemiyorlar diye özünde gerçekten de ahlaksız bir hayatın olduğunu düşündükleri gerçeği değişmiyor ve sende bunu çok iyi biliyorsun.
    4 ... sad butterfly
  7. 7.
    Haklı olduğu yanlar var saçma sapan bir programın içinde bulunuyor gençliğe kötü örnek olacak türden bir program ve hala kapatılmıyor istediği gibi de yaşıyor herhalde senin pencerenden bakamayacak bu kadın her gün çapa mı yapıyor.
    2 ... blindur mergen
  8. 8.
    Bi sen eksiktin.
    1 ... but not so
  9. 9.
    o kadar güzel ki demiş bir de hdsdgshdf. ivana'cım seni severdim de şu an gözümden fena düştün. ama neyse insta. hesabında rte'yi takip ettiğini gördüğüm için pek şaşırmadım zaten. ama sen o programdan bok gibi para kazanıyorsun. üstelik ülkede olan işsizlik, terör, taciz-tecavüz, hırsızlık olaylarından da bihabersin belli ki. sen nereden bilebilirsin ki sıradan Vatandaş'ın halini?
    şunu bilin, bir ülkede sadece üst kademedekiler, ünlüler falan mutlu ve refah içinde olup vatandaş ise mutsuz ve refah içinde değilse o ülke güzel falan değildir.
    ... wall 1549
  10. 10.
    TuzU kuru, lüzumsuz bir şahsın açıklaması.
    1 ... muhendis tarihci