bugün

iki sözlüğün hanım yazarlarının karşılaştırmasıdır.
itü sözlük kızılarında "kendimi ifşa etmeyeyim" derdi yoktur.

kendi resimlerini direk koyarlar.
Karşılaştırmaya öncelikle yazarlık derecelerinden başlanılması gerekilen karşılaştırmadır.
ulu kızları havada karada işi bitirir beyler.
itü kızları daha kibirli, ulu kızları daha sıcakkanlıdır.
uludağ sözlük kızlarını kaşara benzetecek olursak itüsözlük kızlarına gravyer dememiz icap eder.
itü kızları, kalas, götü kalkık ve hıyar tarlasında kabak olmakla övünen dengesizlerden oluşur, biri hariç.

nokta.

ulu kızları çok uyumludur, biri fena asabidir yalnız.

nokta.
sayı olarak uludağ'da daha az olan kızlardır.
inci sözlük kızları alır. özellikle suzan...
hem itü'de yazan hem de burda yazan sözlük kızı ise işler değişebilir. kıyaslamak yersiz kalır.
Uludağda fazla abazan olduğu için uludag kızları genelde kendisini gizler.Ancak yine de iyelik eki hatrına uludağ kızları derim. itü daha resmi,ciddi kaçtığı için ciddiyet 1 adım önde.
(bkz: ya itü ya ütü)
itü sözlüğü bilemem ama ulu kızlarından kimse ne cinsiyetini ne de fikirlerini gizlemezler.
ismi ceren olursa şayet, kıyaslamaya bile girmeden tercih edilecek kızlardır..
aynı kızlardır.
uludağ sözlük kızları candır, canandır.
itü kızlarının ağız yapısı farklıdır, benekleri daha çoktur.
"kız değil mi? hepsinin canı cehenneme." dememi bekliyorsanız yanılıyorsunuz.

itü kızları okumuş, ulu kızları okutmuştur.

durun şimdi bu entrynin aynısını itüde gireyim. itü ve ulu yerleri değişsin.
ikisini de denemiş biri olarak söylüyorum, itü kızları daha iyi sevişiyor.
itü nün kızlarımı uludagın kızlarımı? orasını bilmemde 3 yıldır yazıyorum bir tane kız denk gelmedi lan bana.
itü kızları bildiğin militan. Tiplerini siz tahmin edersiniz zaten. Ulu kızları burjuva. Ece , selen tadında...
itü kızları solcu uludağ kızları sağcıdır.
Hem itu de hem ulu'da yazanlar ne oluyor? Efenim bizlerde biseksueliz, ayirmiyoruz...
şimdi bu olayı derin detaylarla anlatmak gerekiyor bence.

ilk olarak tarafımız belli olsun, ulu sözlük kızları doğan görünümlü şahin dir: yani çok bakımlı kezban kız.
itü sözlük kızları ise modifiyeli bmw gibidir. yani hem bakımlı hem taş kızlar.
bu nedenle itü sözlük her türlü koyar.

gelelim detaylara; ulu sözlük kızları alınmasın bu arada, troller ve abazan arkadaşlar buraya kadar okumuş, soluğu itü sözlükte almış olmalılar şuan. yani sözlüğümüz bir an olsa da bu yazıyı okuyan trollerden kurtuldu.

gerçek düşünceme gelince kız arkadaşı olan biri olarak kızların ne olduğu benim için önemli değil. sonuçta başımız bağlı bizim. itü sözlük kızlarının biraz daha tiky olduğunu da belirteyim. sonuçta oyum uludağ sözlük kızlarına, nitekim biz erkekler tiky kızları çok cıvık buluruz.
oha sözlükte kız mı var? tepkisine yol açan karşılaştırma..

hani biz hiç görmedik, ne ayak?
Ulu kızlarımızın handikaplı alacağı versus.