bugün

itü sözlükte takılan herkesin kolaylıkla erişebileceği gerçektir. oranın kızlarından aldığım teklifleri değerlendirerek neredeyse büyük bölümü ile tanışma şerefine nail oldum. çoğu elit ve kültürlü kızlar. buradaki kızlar gibi köylü değiller. evet.
(bkz: kaliteli olmak)
Acilen itüye postalanması gereken yazar söylemi.
bende ikidir köylü kızı sikiyorum ona bakacak olursak,
gayet temiz, hormonsuz, aids'siz,

açılışı ben yaptığım için plaketi de ben veriyorum haliyle, plaket de ucuz oluyor böylece ne de olsa köylü kızı.

(bkz: eliyle arkadaş olan kendini genel evde sanarmış)

(bkz: arkadaşın üzerine fazla gitmeyelim)

(bkz: hüloğğğ)
nifak ve fitne söylemi açık bir provakasyondur.
Bir yazar tespiti.
Peki benim gibi her iki sözlükte yazan kızlar ne olacak? itüde elit uluda köylü mü? Anam o ne mutfakta aşçı yatakta orospu gibi?
Uludağ kızlarını Çileden Çıkaran yazar yorumu. (bkz: köylü sensin)
itü'de troll baskısı yoktur yazarlar üzerinde. her gün sol frame; türk kızına hakaretlerle, tahriklerle dolmuyordur, kızların bekaretine kadar didiklemiyordur. her kadın yazarı; 'kezban, orospu' diye sınıflandırmıyordur.

e güzel kardeşim, sen burada bunların hepsini yapıyorsun, sonra kalitesiz olanlar sen değil kızlar oluyor. hadi kaliteli bir beyfendi gibi siktir git.
Köylü derken? Hem köylü diyerek insan mı aşagılyorsun? Kalite nedir ? Arada ki fark nedir ? Eminim ordaki bayan yazar arkadaşlarımda iyidir güzel tespit ve yazıları vardır, ama bi ulu kızları degildir.
görsel *
Uludağdaki kızlara köylü kalitesiz diyerek de kendi kalitesini göstermiş yazardır. E canım madem rahatsızsın siktir git itüde yaz.
Sırf eksi oy alabilmek için açılan başlıklara örnektir.
kız da kalite nasıl olur o da çözülebilmiş değil, kalite malda olur, o zaman sen çok kalitelisin.
çok doğru önermedir. itü kızlarının her biri iso 9000 belgesi sahibi iken şahsen benim ziraat odasında kaydım bile yok.
fındık zamanı köye gittiğimde tekrar yapıcam başvurumu bu sefer olacak, çok çalıştım o zaman görüşiciğğzz.
alakasızdır. oradaki hatunların bir çoğu asosyal ve zengin koca bulayım derdindedir. girdikleri entryler ile de belli etmektedirler. bir çoğu parasız adam adam değildir bile diyor. bok yemiş yani itü'nün kızları. kızlarımızın değerini bilin lan.
(bkz: itüde kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
linçe maruz kalma sebebi olan tespittir. evet.
kadınlar aynı kadınlardır. değişen erkek kalitesidir ve onun etkisinde değişen kadın tepkisidir.
itü kızlarının ytü kızlarından güzel olması durumunu bir yönüyle doğrulayan önerme.
(bkz: uludağ kızları gitsin itü kızları gelsin)