1. 1.
  kampus dahilinde kullanilmayan halisahanin muthis bir restorasyon ardindan, itu ogrencilerine ucretsiz olarak faaliyete acilmasi, internet baglantisi, sicak suyu, taksime yakinligi ve hepsinden onemlisi saat 9 daki derse gitmek icin 9 a bes kala kalkma imkanı sağlaması nedenleriyle, itü'nün en iyi yurtlarindan biridir.
  1 ... 13e12k
 2. 2.
  koridorlarının sağ tarafındaki odalardan birine düşülürse, adamı mest edebilecek süper yurt. acaip bir boğaz manzarası vardır. ayrıca inönü stadından maçları naklen dinlemenize olanak sağlar. taksimin göbeğindedir. itü makina fakültesinin gümüssuyu binasının hemen yanındadır, hatta öğlenleri yurtla makina binasını birbirine bağlayan bir köprü ulaşıma açılır ve yurttan sınıfa 2 dakikada geçmenize izin verir. odaları her allahın günü temizlenir. hemen önünde yeniden hizmete açılmış, zemini ve boyutları mükemmel olan bir halısaha bulunur, ayrıca bu halısaha ücretsizdir. daha ne olsundur, şiddetle tavsiye edilir..
  ... lazy pigeon
 3. 3.
  karma yurt olması ve taksim'e 5, beşiktaşa 10, nişantaşına 15 dk -yürüyerek- olması itibari ile türkiye nin en güzel yurdu denilebilir. bildiğiniz cennettir.
  -2 ... sir isaac
 4. 4.
  girmeyi düşündüğüm yurttur. eğer yolu geçen birileri varsa tavsiyelerini beklerim.
  ... pirate salas