1. ?.
  "Karşıt" gruplu vahşi öğrencilerin vurdulu kırdılı son numaraları.Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden birinde yaşanan bu acı olay hepimizi düşündürmeli.Paylaşılamayan ne büyük bir şey olmalı ki,sen adamı minibüsten indir,linç et.Üstüne bir de kendin için ülkücüyüm de,sırtındaki montta da "usa" yazsın.Ayrıca durakta bekleyen yaklaşık 50 kişi bu olaya hiç sesini çıkarmadı,resmen izlediler.Toplum bu kadar duyarsız artık.Tabii polis bile linç edenleri bilerek yakalamadıktan sonra..
  1 -2 ... pucca
 2. ?.
  Dövülenler pkk sempatizanı olunca çok iyi olmuş dediğimiz ve dövenleri tebrik ettiğimiz olaylardır.Doğrudur duyarsız kalmıştır halk.Bir iki tane onlar vurmalıydı bu vatan hainlerine.
  4 -1 ... italiano
 3. 1.
  iTÜ'de öğrenciye linç girişimi

  istanbul Teknik Üniversitesi (iTÜ) Maslak Kampusünde dün yemekhaneye Türk bayrağı astığı gerekçesiyle tartaklandığı öne sürülen sağ görüşlü öğrencilere destek vermek için üniversite girişine gelen ülkücü grup, farklı görüşe sahip olduğu sanılan ve okula girmek isteyen 3 öğrenciyi dövdü.

  Ülkücü grup, daha sonra caddede kovaladığı bir başka öğrencinin, kaçmak için bindiği minibüsü durdurdu. Minibüsteki öğrenciyi kayış ve sopalarla döverek indiren ülkücüler, saldırıyı burada da da sürdürdü. Kimliği saptanamayan ve yere düşen öğrenci, dakikalarca tekmelendi. Kanlar içinde kalan genç, linç olmaktan polisin olay yerine gelmesiyle kurtuldu.

  Olaylar sırasında polisin ortada görünmemesi dikkati çekti. Maslak Kampusünde bir süredir, bölücü örgüt sempatizanı oldukları ileri sürülen öğrencilerle, sağ görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşanıyordu.
  (bkz: http://www.hürriyet.com)
  (bkz: itü deki olaylar)
  2 ... witch is back
 4. 2.
  "bölücü örgüt sempatizanı" oldukları iddia edilen devletin imkanlarını kullananlar devletin gerçek ve sadık vatandaşları tarafından cezalandırılmıştır. dün bayrağı yere atıp yakanlar nasıl sadece bahsi geçen gurup tarafından cezalandırılmışsa bugün aynı olay olmuştur. yarın bu bayrak saygısızlık görse yine sadece aynı grup cezalandıracaktır hakaret sahiplerini. tıpkı 70 lerde 80 lerde olduğu gibi.
  3 -4 ... palta
 5. 3.
  kanal d haber'in "kurtlar vadisi-itü" diye verdiği haber. ne alakası vardır. allah korusun kurtlar vadisi 80'lerde falan çıksaydı bir alaka bulur darbeyi bile kurtlar vadisi'ne bağlarlardı. (bkz: beyin)
  2 ... redwinemania