bugün

ittihat ve terakki cemiyetinin parolasi olan mottodur. Memleket sevdalılarının dilinden düşürmediği, bugün bile türk düşmanlarının korkusu olan paroladır.
28 şubat bin yıl sürasdasdasdd.
ittihatçılar fenerbahçeye benziyor çok kaliteli işler yapabilecek bir kadro gibi dururken küme düşmüşler.
Siz coksunuz ama biz ittihatciyiz.
itc'nin parolasıdır.
Sönmeyen ateş; Türkçülük, halkçılık, demokrasi.

görsel
Aynen öyledir.

işte yobazların 50 yılda yetiştirdiği en eğitimli, en adanmış kitle olan fetöcülerin işi bitti. Sırada diğerleri var... Hırsız, uğursuz takımı işte..

Alayının hakkından geleceğiz bu çıyanların.
not: beni seven son sesine kadar açıp şunu dinlesin;
https://www.youtube.com/w...?v=wAxOZBw6vJ8&t=192s

ben resneli niyazi'nin uzaktan akrabası olan vodinali bir kadının torunuyum.
ben abdülhamid'in yunanlara verdiği girit'te toprağını korumak için şehit olan kandiye'nin iliya köyünden çobanakilerden hasan'ın torunuyum.
ben kahraman enver'im, şehit talat'ım...
ben beyaz atının üzerinde selanik'ten şaha kalkan mahmut şevket paşa'yım...
ben süleyman askeri'yim, hamidiye kahramanı rauf bey'im.
teke dağlarında uçak gemisi batıran mustafa ertuğrul'um,
topkapılı mehmet'im, topal osman'ım, yıldırım kemal'im.
yetimleri gürbüz yapan kazım karabekir'im.
yunan'a kaçma fırsatı bile vermeyen fahrettin altay'ım.
batı cephesi komutanı ismet'im, mareşal fevzi'yim...
trablus'ta sol gözünü bırakan, anadolu'yu kutsal vatan yapan, yetim mustafa kemal'im ben...

üzerinden bin yıl geçse de ruhumuz ittihat bedenimiz terakki...

ittihatçılar ölür, ittihatçılık ölmez...

ne mutlu türküm diyene...

görsel
kuş ölür, sen uçuşu hatırla.
hepimiz faniyiz ama devrimci ruhumuz yaşamalı.
ittihat terakki yıldız'daki baykuşa karşı büyük bir koalisyondu.
Özgürlük diyen eşitlik diyen adalet diyen bu ülkenin tüm asil evlatlarının yuvasıdır.
Abdülhamitin hal fetvasını yazan m. Akif ersoy'suz eksik kalırdık.
görsel

"ittihatçılar ölür ittihatçılık ölmez"

ittihatçılar ölmez , almanyaya kaçar ....

Berlin - Take My Breath Away (Official Video)

https://www.youtube.com/w...amp;ab_channel=BerlinVEVO

bir de atatürkün astırdığı ittihatçılar var tabiii ....

Ankara yargılamaları sonuçları

26 Ağustos günü okunan mahkemenin kararına göre Kurtuluş Savaşı sonrasında iktidarı ele geçirme çabasında olan Cavid Bey'in evinde, Lozan Barış Konferansı sırasında yapılan toplantılardaki amaç, eski ittihat ve Terakki Cemiyeti üyelerinin milletvekili olarak meclise girmesi, bunun gerçekleşmemesi durumunda eski cemiyeti yeniden kurmaktı.

Bunların başarısızlıkla sonuçlanması durumunda ise Rauf Bey'in de aracılığıyla Halk Fırkası'nın bölünmesi için girişimde bulunulacak ve Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası'nın kurulması için uygun zemin oluşturularak iktidar ele geçirilecekti.[46] Karardan dört idam, altı sürgün, iki hapis cezası çıkarken diğer sanıkların beraatine karar verildi. idama mahkûm edilen dört kişinin cezası 26 Ağustos'u 27 Ağustos'a bağlayan gece, Cebeci'deki Umumi Hapishane önünde infaz edildi. idam edilenler, hapishanenin avlusuna defnedildiler.[47] Ankara'da yapılan duruşmalarda tutuklu bulunanlar ve haklarında alınan kararlar aşağıdaki gibidir:

idam cezası verilenler

Cavid Bey
Hilmi Bey
Nail Bey
Doktor Nâzım Bey

https://tr.wikipedia.org/.../%C4%B0zmir_Suikast%C4%B1

masonluk yanını da unutmayalım .....

büyük üstadınız .....

görsel

Prince Edward George Nicholas Paul Patrick was born in 1935

görsel

görsel
görsel

Yukarıda anılan isimlerin öncülük ettiği Osmanlı Masonları 14-15 Kasım 1908 tarihlerinde toplanmışlar ve Resne Locası’nı kurarak ingiltere Birleşik Büyük Locası’ndan beratlı olan Mısır Millî Büyük Locası’na 17 Kasım 1908’de başvurmuşlar ve berat almışlardır. Resne Locası’nda, Resneli Niyazi’nin kardeşi Osman Fehmi Üstad-ı Muhterem, Nail Reşid ise I. Nazır olarak görev yapmıştır.

https://www.mason.org.tr/...yede-masonlugun-tarihcesi
itc parolası.
genellikle türk düşmanı azınlıkların sevmediği, Anadolu Türklerine türk kimliğini hatırlatan, Anadolu'da Türk demokrasisinin ilk tohumlarını atan cemiyet.

kuruluşunda padişah karşıtı tüm unsurları şemsiyesi altında toplamış ve gücü elde ettikten sonra türk düşmanı tüm yapıları tasfiye etmiştir.

birkaç delegeden ötürü Ermenilere millet-i sadıka diyenlerce bu cemiyete Ermeni denmesi, mason olduğu iddia edilen padişahlar bile varken bu cemiyete mason diyenler olması gülünçtür.

en büyük düşmanı saltanat yanlıları ve Ermeni hınçak ve Taşnak cemiyetidir.

Anadolu'nun işgali sırasında tüm üst düzey ittihatçılar için işgalciler tarafından arama kararı çıkarılmıştır. Anadolu'da herhangi bir kente sığınmaları dahi Mondros ateşkes antlaşması 7. maddesi gereğince o kentin işgaline gerekçe oluşturacağı için bazıları Almanya'ya gitmek zorunda kalmıştır.
milli mücadele taraftarlarından korkup ingiliz gemisiyle kaçanlarla bir tutulmaları gariptir.

kaçtı denilen pek çoğu Orta Asya'da dahi Türkçü hareketlere (basmacı hareketi) önderlik etmiştir. hayatlarını Türklüğe adamışlardır.
görsel
görsel
O kadar!... ittihatçı kişiler ölse de ittihatçı ruh asla ölmez.. Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet, Adalet!..
ittihatçılar Türk tarihinin kahramanlarıdır.