1. 1.
  Bu işin sonu yok galiba.
  1 ... be happy yine yine yeniden
 2. 2.
  Bundan sonrada doğaüstü güçlere müracaat etsinler. Mesela yüce zeus'a gidip şikayet etsinler muhaliflerin kicinda şimşekler caktirsin.
  ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  demek ki istanbul üzerinden ülkeyi sömürüyolarmış. kaybetme durumu, para kaybetme durumu onlar için.

  demek ki 82 milyon şöyle 100 bin adamı besliyomuş. o 100 bin adamda paramız kesilmesin diye, ellerinden geleni yapıyolar...

  durum bundan ibaret.
  2 ... paganviodio
 4. 4.
  kaybettin kardeşim, demokrasi sınavını da kaybettin, iktidarını da kaybettin, yalanların da açığa çıktı, sonuna doğru hızla koşmaktasın.
  7 -1 ... paganviodio
 5. 5.
  O da biterse ne başlayacak isim düşünmek lazım şimdiden. .
  2 ... vigilante8
 6. 6.
  çöküşün başlangıcıdır. yıllardır şundan mağdur olduk bundan mağdur olduk demokrasi aşığıyız sandığın sevdalısıyız milli irade her şeyden önce gelir diye diye uyuttular seçmenlerini. muhalifler koyun gibisiniz dedikçe kızıyorlardı. ancak şu son yerel seçimde neden böyle dendiğini iyice anlamışlardır. adamlar sizi güdüyorlar resmen. hani nerede demokrasi hani nerede milli irade hani nerede sandığın gücü ? seçmenlerine zerrece değer vermiyorlar artık inşallah anlayabilmişlerdir bunlara oy verenlerde.

  bak 1 hafta sonra cumhurbaşkanlığı seçimi yapılsın tayyip erdoğan en az yüzde 10 oy kaybetmemiş ise ben daha ağzımı açmam bu siyaset konusunda. yüzde 52 almıştı ya. şimdi seçim yap yüzde 40 civarı ancak oy alabilir. bizim için güzel bir gelişme elbette böyle mızıkçı şişko çocuklar gibi "verin topumu yeaeaea oynatmıyorumm" diye mızmızlanmaları. önünde sonunda o mazbata imamoğluna verilecek zaten. kendi ayaklarına sıktılar güzelce o yüzden hiç sinirlenmeye üzülmeye gerek yok.
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Ben olağanüstü itiraz edilmesine karşı değilim ama hani muhafazakar literatürde popüler bir söz vardır.

  Müddei iddiasını ispatla mükelleftir.

  Madem tüm secimi etkileyecek düzeyde usulsüzlükler var. O zaman bunu ispatlayın. Yoksa ben öyle hissediyorum veya öyle olmalı demekle olmuyor.

  Ya da bir ilçede böyle olmuş diye bir iddia ortaya atıp, burada böyleyse bütün istanbul böyle olmuştur gibi uyduruk çıkarımlar yaparak secimi murdar ilan etmekle olmuyor.

  Ysk da delil ve belge olmadan eğer secimi iptal ederse nurtopu gibi bir muz cumhuriyetimiz olur.

  itirazı bitti olağanüstü itiraz başladı
  2 ... jardani jovonovich
 8. 8.
  Seçimi tekrarlatmak Tayyip beyin iki dudağının arasında...

  Fakat tekrarlatırlarsa kazanamayacaklar, hatta mağdur taraf fark atacak.

  Çok çaresizler...
  3 ... mavi huydur bizde