bugün

Ay sonunda gerçekten güvenilir birini buldum, en azından böyle biri var dediğim kişi bildiğiniz meriç çıktı. Ve bu benim suçum çünkü hep bunları ben buluyorum.
hayatımda iyi giden herşeyi kasıtlı olarak bitiriyorum.
senelerdir yüzüne bile bakmadığım ama bana her nasıl olduysa kendi kendine aşık olup gelen; güzellikle reddettiğimde naz yaptığımı, kovarak reddettiğimde yine naz yaptığımı, sövdüğümde yine naz yaptığımı zanneden biri var ki gördüğüm yerde suratına kusmak istiyorum. çünkü bu insan bir ergen değil, 30 küsür yaşında kazık kadar "adam". kendimi son 6 aydır isteyen herkesin sahip olabileceği bir et parçası gibi hissediyorum. çünkü karşımdaki "insan" için ne hissettiğimin hiçbir önemi yok. kendisi seviyorsa alabilirmiş gibi davranıyor. bir gün kendime hakim olamayıp ağız burun gireceğim, karakolluk olacaksak da bir temiz döveyim de öyle olalım, içimde kalmasın diyorum artık.

bu mal sayesinde bir insanın başka bir insandan nasıl midesi bulanır onu da anladım şu ölümlü dünyada. lütfen akıllı birini gönder artık allahım. lütfen.
insanların bilmediği, kişinin sakladığı bir şeyi söyleme durumudur.
Dün gece hakkında bir fikrim yok.
uyuyamıyorum. günlerdir hatta aylardır tam uyku nedir unuttum. akıllı saatim derin uykuyu 1 saat civarı gösteriyor hep. anıl ve aslı siz olmasanız çoktan ölürdüm.
kimseye tahammülüm yok. anlatmaktan yoruldum. çalışmak istemiyorum. kitap okumak istemiyorum. manyetik alanlar dersine çalışmak istemiyorum. kısacası hiç bir şey yapmak istemiyorum. sadece bana mı oluyor böyle ya.
Sevgili x o son hareketi yapmayacaktin, eger yapmasaydin istanbulda sana evlenme teklif edecektim. simdi benim icin litrelik vodkadan yada rakidan daha degerli degilsin. bazen gercektenkendimi cok sansli hissediyorum.
kaybettiğim bir şarkıyı arıyorum eski depresif dönemlerimden sonra dinlemeyi bıraktığım ama delicesine aradığım halde bulamadığım bir şarkı. kafayı yedirmek üzere burada geçmiş entrylerimde paylamış olduğuma eminim ama bulamıyorum.
Kendince haklı veya haksız olup bunu karşı tarafın senin hakkında bilmediği bir olayı açıklamak.
kaybettiğim bir şarkıyı arıyorum eski depresif dönemlerimden sonra dinlemeyi bıraktığım ama delicesine aradığım halde bulamadığım bir şarkı. kafayı yedirmek üzere burada geçmiş entrylerimde paylamış olduğuma eminim ama bulamıyorum.
tecrit etmek, çok yönlü işkence etmektir.