bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    itiraf
    misillemek; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ingiltere
    Sevgilimle yastık savaşı yaptık. Reflekslerimin çok iyi olduğunu, yastıklardan nasıl böyle kaçabildiğime şaştığını söyledi. Annemin terliklerinin beni nasıl eğittiğini bir bilse...

meali:ama tecavüzden kaçamadım annem onu öğretmedi.
    18 -3 ... aabi
  2. 2.
    itiraf
    neki*; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; il: istanbul
    Boşandıktan sonra çevrem gecede dört beş kere yaptıklarını iddia eden, penislerinin kalınlığından bahseden erkeklerle doldu

meali:boşandım gecede 4-5 yapabilecek kallavi bi alet arıyorum
    14 -4 ... aabi
  3. 3.
    itiraf
    anlamsızım...; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; il: istanbul
    Beyni donuna düşmüş erkeklerden bıktık artık! Burada yapılan her itirafa terbiyesizce yorum yapan kişiliksiz erkeklerden bıktık! Yeter!

meali-1:bu aralar yazmayın 3-4 kişiyi zor idare ediyorum.ayrıca annem köfteyi çaktı galiba

meali-2:seni bi yakalarsam var yaa
    6 -4 ... aabi
  4. 4.
    itiraf
    pasajgulu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; il: istanbul
    Ben bir firmada çalışmaktayım ama işe gitmek gibi bir alışkanlıgım yok. Onun yerine, müdürümün geceleri benim evime gelmek gibi bir alışkanlıgı var. Müdürüm evli. Nereye kadar gidecek bilmiyorum.

meal yerine fıkra:bizim kızımız da orospu oldu ama biz sizin kadar açık ifade edemiyoruz
    17 -2 ... mahoni
  5. 5.
    itiraf
    onlyalone; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; il: istanbul
    Allah'tan korktuğum için değil, babamdan korktuğum için namaz kılıyorum.

meali:böylece hem kendimi hem de allahı kandırdığımı zannedecek kadar da geri zekalıyım
    21 -5 ... mahoni
  6. 6.
    itiraf
    Silverbil; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; il: izmir
    Saçlarımı ne kızlar için, ne de özgür olduğumu kanıtlamak için uzatıyorum. Yemeklerden sonra bir tel koparıp diş ipi gibi kullanmak çok pratik oluyor!

meali:allah akıl dağıtırken ben dişlerimi temizliyordum yetişemedim
    80 -5 ... mahoni
  7. 7.
    itiraf
    mi_soledad; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 17; il: Kocaeli
    Anne, sen gittiğinden beri hepimiz perişanız! Yemek yapamıyorum. Bu yükün altından kalkabileceğimi sanmıyorum. Seni seviyoruz. Evine dön anne!

meal yerine iç ses:ben kadının tenceresi programına mail atacaktım aslında galiba yanlış oldu
    7 -2 ... mahoni
  8. 8.
    itiraf
    x_2568; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; il: istanbul
    iki sevgilime yılbaşında ne hediye alacağımı düşünürken bir mağazanın parfüm reyonu imdadıma yetişti. "Bir alana bir bedava" promosyonuyla her ikisine de aynı parfümden aldım. Böylelikle, "Üzerime diğerinin parfümü sinebilir" korkusundan da kurtuldum.

meali:böyle de hesabını bilen iki yüzlü biriyim işte.
    32 -2 ... mahoni
  9. 9.
    neki*; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; il: istanbul
    Boşandıktan sonra çevrem gecede dört beş kere yaptıklarını iddia eden, penislerinin kalınlığından bahseden erkeklerle doldu...

meali: geçen gün yaptığım itirafta -ingiltere'deydim, fahişe olmak istediğimi yazmıştım- yeterince açık anlatamadım galiba, hala arayan olmadı. yarrak istiyorum anlasanıza...
    7 -5 ... cyranox
  10. 10.
    SÖYLiMMi?; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 19; il: istanbul
    Hazırlandım, dışarı çıkıyorum. Annem telaşlı bakışlarla beni uyarıyor: "Oğlum sıkı giyin. Bak kuş gribi var!"

meali: bir bakışta sözlük yazarı olduğumu anlamışsınızdır. nerden mi anladınız? söylimmi???
    7 -2 ... cyranox