1. 1.
  benim yaşadığım durum.

  italyan makarnasından falan mı yedireyim nabayım bi yardım pilis.
  1 ... sgt gary roach sanderson
 2. 2.
  Seneye başıma gelme ihtimali var.
  1 ... cunku ask yazilgandir
 3. 3.
  italyan sevgili çok konuşur, dirsek atar.
  1 ... yadedilmis topraklar
 4. 4.
  sevgililer arasında ayrım yapmak, delikanlılık raconuna ters düşer.
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  olmuş birisi olarak tercihim yurdumun kızları. ben bu kadar güzel olup bu kadar kaba olan kız başka hiçbir millette görmedim. sanırsın çukur dizisinde bir karakter. evlere ırak.
  -1 ... rocksuperstar
 6. 6.
  Bir ülkeden tek bir kadınla ya da erkekle birlikte olarak genelleme yapmak pek sağlıklı olmaz. Ancak el mahkum Türkiye'de yaşayan bir birey olarak, farklı bireylerle birlikte olamadım.

  Bir kere italyan sevgilim olmuştu. Filmlere malzeme olacak şekilde bir tanışmamız olmuştu. Tabi sürecin tamamını anlatacak değilim, italya dediğiniz zaman orada da kuzeyli ve güneyli, dağlık Sicilya bölgesi, Vatikan, kıyı yerler, iç bölgeler gibi faktörler insanları çok değişik karakterlere bürünmeye itiyor. Bizde nasıl çankırı'lı kızla, adana'lı kız bir değilse, Karadenizli ile Güneydoğulu bir kız bir değilse, onlarda da durum bundan ibaret.

  Benim birlikte olduğum kişi, flörtöz, sıcak kanlı, iletişimi kuvvetl, zeki bir insandı. Akdeniz insanı özellikleri sergiliyordu. Güzellik göreceli olacağı için o konuda bir şey söylemek de uygun olmaz.
  ... eraslan5