bugün

çoğu homoseksüel olan italyan erkekleri ve kıllı şişko türk kızları arasında olması muhtemel olmayan imkansız aşktır, ancak düşlerde vardır.
niko diye yari italyan bi arkadas vardi oyunda tanismistik ben yari ingilizce o yari turkce takilirdik ve adam sizi temin ederim bizden oyle cok da farkli degil lan. ama tabi soyle bi olay var. tum italyan erkekleri ayni yapidalarsa bizim onlar gibi olan kismimiz yuzde 30u gecmez evet. bizde davar cok. neyse. bu da boyle bi animdir.
Olabilir zira italyanlar pizzada kaşarı çok severler. Bizde kaşar çokmuş onu da yeni öğrendik hadi hayırlısı bakalım.
(bkz: nilayben)
öffff dediğim durumdur. ya bu türk kızlarını ben anlamıyorum arkadaş. 5 senedir italya'da yaşıyorum. italyan erkeklerinin benden bir farkı yok amk işte. hatta ben daha bile iyiyim bazı konularda. filmlerde gördüğünüz gibi zannetmeyin şu italyanlar'ı. değiller işte. eramus, lisans, yüksek lisans tarzı, bir çok ilişki gördüm italyan türk karışımı. olmuyor ama, hepsi bir haftada bitiyor.
türk erkeği türk kızı aşkından farkı olmayan aşktır. aşk yani.
sikilme sorunu olan türk kızlarının düz duvara sürtünürken kurdukları fantezilerin başında gelir.
olum boş bırakmasanıza, siksenize bunları.