bugün

Dün gece birtanesiyle akşam yeneği yedim. Ama arkadaşça.
Bana da yabancılar Türk'e değil italyan'a benziyorsun diyor ama Türkiye'de giderimiz yoktu. Acayip bi dünya...
türk kızlarının vermeye dünden razı olduğu erkek modelidir.
Kötü kokarlar, koku o ırkın özelliğidir. Yedikleri baharatlı ondan galiba...
kıllı, kısa boylu, çirkin, laz burunlu olurlar.
pirlo errrkek gibi erkektir.
eyyyyyyyyyyyyyyy türk kadini, ne kadir iggggrencccsin.
slav hatun versiyonunun hatun versiyonu.
Ana kuzusu olmaları ve çok kolay aldatmalari ile ünlüler. Gerçi italyan kadınlar da çok aldatıyor. Sıcak iklim sorunsalı olabilir. Hatta o kadar meşhur ki bu durum bunu anlatan bi TV programı bile var. Alta infidelta orijinal ismi. Türkçeye büyük ihanet olarak çevrilmiş. Tlc de yayınlanırdı bir zamanlar. Ama hala daha kanalın internet sitesinden izlenebiliyor. En son 5 sezonu vardi. Şimdilerde pek izlemiyorum. izlerken vay şerefsiz, ayıp be ayıp nidaları eşliğinde izleniyor. Tavsiye ederim.
italyan erkek seksiliği diye bir şey var arkadaşlar şimdi kimse kusura bakmasın. Giyinmeyi de çok iyi biliyorlar. *
italyan erkekleri kadar abartılan başka hiçbir tip yok. al erasmusta birsürü italyan gördüm, çıkıp türkçe cevap verseler garipsemezdim. hatta çoğunun burun bizim karadenizliler gibi kemerli. o kadar türk tipi var ki adamlarda. tek farkları bileklerini gösteren kısa pantolon giyiyorlar. aynı şey ispanyollar için de geçerli. türk kızlarına da kurban olurlar çünkü kızlar da aynı türk. yani boşuna ne türk kızlarını ne de erkeklerini gömmeyin.
Akdeniz kanı taşıdıkları için pek bir çekici olan erkeklerdir.
Bacım hasta bunlara.
Sizi anlamakta güçlük çekiyorum italyan erkekleri türk erkekleriyle benzer görünüme sahip gidip ünlü olanlarına bakarsanız biz de eli yüzü düzgün bir ton adam var.
ülkelerinin ekonomik durumu iyi olduğu için iyi giyiniyor olabilirler mi ? Lüks markalar ve tasarımcılar da onların memleketinden çıkıyor hep. klasik akdeniz erkeği işte, türk yunan italyan fenotip aynı.
görsel
Giyinmeyi iyi biliyorlar, Adamlarda fizik var yakışıyor.

Bizimkiler anca kas yapam, baloncuk gibi gezem kafasında olduklarından 2.5 luk Pet şişe gibiler.
Belki dalga geçeceksiniz ama sivaslılara benziyorlar kendimden biliyorum.
esmerdirler. sakal bırakmayı severler. esmer dediysem hintliler gibi değil. beyaz tenlileride vardır.
Tipsiz herifler... çıtayı yükseltiyorlar bos yere...
Benim olmadıktan sonra bir şey ifade etmeyen erkekleridir.

Sahiplerine bağışlasın Allah.
göz göre göre eriyip bitiyorlar.
her şeyden önce akdeniz erkeğidir. akdeniz erkekleri zor severler, sevdiler mi sadık olurlar. evlenilirler.
Nedense evlenilesi erkekler gibi gelmektedirler.
bir çok stylist'e göre giyinmeyi en iyi bilen erkeklerdir. ülkece tekstilde çok farklı seviyede oldukları da bir gerçek.
çok konuşuyorlar. hep konuşuyorlar. mütemadiyen konuşuyorlar. konuşurken de jest ve mimikleri hiç durmuyor. mütemadiyen hareket halinde oluyor erkekleri.