1. 1.
  italya da koronavirüs vakası

  italya'da yeni tip koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 52'ye yükseldi. Ülkede koronavirüsün görülmesinden bu yana 18 kişiyle en fazla ölüm bugün kaydedildi.

  https://www.google.com/am...esti-toplam-can-kaybi-52/
  2 -3 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  sabah 9 itibariyle 1.694 vakada 34 ölüm, 83 iyileşme ile devam etmekte olan vaka.
  yaklaşık %24 ölüm oranına sahip.

  yavru vatan san marino'da da 8 kişi corona'ya yakalanmış durumda.
  1 ... eylulsabahi
 3. 3.
  anlam veremiyorum.
  ... avant garde
 4. 4.
  Koronavirüsüyle ilgili dünyanın dört bir yanından haberler gelmeye devam ediyor. Cenevre’de gazetecilere açıklamalarda bulunan Dünya Sağlık Örgütü Başkanı (DSÖ) Tedros Adhanom Ghebreyesus, teyit edilmiş vakaların yüzde 3.4’ünün hayatını kaybettiğini belirterek, virüsün gripten daha az etkili bir şekilde yayıldığını ve henüz virüse karşı bir aşının bulunmadığını ifade etti.

  Son gelen bilgilere göre, italya’da koronavirüsü nedeniyle ölenlerin sayısı 52’den 79’a yükseldi. Ülkede karantinaya alınan vaka sayısı da 2 bin 36’dan 2 bin 502’ye yükseldiği duyuruldu.
  1 -1 ... traveler of secret moments
 5. 5.
  italya'da koronavirüs sonucu hayatını yitirenlerin sayısı 107'ye, toplam vaka sayısı da 3089'a yükseldi. Ülkede yarından itibaren tüm okulların ve üniversitelerin 15 Mart'a kadar kapatıldığı açıklandı. Bu kararı Başbakan Giuseppe Conte ve Eğitim Bakanı Lucia Azzolina düzenledikleri ortak basın toplantısında duyurdu.

  https://www.google.com/am...p/haberler-dunya-51733267
  2 ... traveler of secret moments
 6. 6.
  italya da koronavirüs vakası

  italya'daki koronavirüs (Kovid-19) vakalarında bilanço her geçen gün ağırlaşmaya devam ediyor.

  Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli, başkent Roma'da düzenlediği günlük basın toplantısında, Kovid-19 vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. 

  Borrelli, ülkede mevcut koronavirüs vaka sayısının 3 bin 296, ölenler ve iyileşenler dahil edildiğinde koronavirüs bulaşanların toplam sayısının ise 3 bin 858 olduğunu belirtti. 

  Angelo Borrelli, ölü sayısının düne oranla 41 artışla 148'e ulaştığını bildirdi. 

  Sivil Savunma Genel Müdürü Borelli, hastalık bulaşıp da iyileşenlerin sayısına da düne göre 138 kişi eklendiği ve toplam sayının 414'e çıktığını ifade etti. 

  italyan basınında yer alan habere göre, Brescia kentinde bir yeni doğan bebekte yapılan koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. 

  https://www.google.com/am...rin-sayisi-148e-yukseldi/
  1 ... traveler of secret moments
 7. 7.
  italya da koronavirüs vakası

  italya'da koronavirüs sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 48 artarak 197'ye ulaştı. Koronavirüs testinde pozitif çıkanların sayısı da 4 bin 636 oldu.

  https://www.google.com/am...p/haberler-dunya-51770805
  ... traveler of secret moments
 8. 8.
  italya da koronavirüs vakası

  italya'da hükümetin ortakları arasında yer alan Demokrat Parti'li Nicola Zingaretti (54), Facebook'tan yayınladığı video ile corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

  Evinde izole bir ortamda bulunduğunu söyleyen Zingaretti, yakın zaman içerisinde kendisiyle temasta bulunanlar insanlarla kontrol için iletişime geçildiğini duyurdu.

  italya'da corona virüs vakalarının sayısı 4 bin 500'ü geçerken, hayatını kaybedenlerin sayısı 197'ye yükseldi.
  ... traveler of secret moments
 9. 9.
  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya hızla yayılan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) en yaygın olduğu Avrupa ülkesi olan italya'da bilanço ağırlaşıyor. italya'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 36 kişi daha artarak 233'e yükseldi.

  Ülkede, iki hafta önce patlak veren Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlere bugün yenileri eklendi. Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli, yeni tip koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu, başkent Roma'da günlük düzenlediği basın toplantısında paylaştı. Borrelli, ülkede mevcut yeni tip koronavirüs vaka sayısının 5 bin 61, ölenler ve iyileşenler dahil edildiğinde virüs bulaşanların toplam sayısının ise 5 bin 883'ü bulduğunu aktardı.

  https://www.google.com/am...hayatini-12991804-haberi/
  1 ... traveler of secret moments
 10. 10.
  italya da koronavirüs vakası

  Corona virüsü Avrupa'da hızla yayılırken, özellikle çok sayıda kişinin can verdiği Kuzey italya'da durum giderek daha fazla tehlikeli bir hâl alıyor. Napoli'den video paylaşan Luca Franzese isimli genç bir italyan, kız kardeşinin Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiğini söyledi. Yüz bin izlenmeyi aşan videoda, italyan Franzese hiçbir yetkilinin dün akşamdan beri yardıma gelmediğini belirterek "Ben de ona suni teneffüs yapmıştım. Ne olur bana yardım edin" şeklinde konuştu.

  Luca Franzese isimli italyan, Napoli’den paylaştığı videoda acilen yardıma ihtiyacı olduğunu belirterek adres bilgilerini paylaştı.

  Franzese, şu ifadeleri kullandı:

  * Lütfen, dün akşamdan beri bekliyorum.

  * Kimse gelmiyor.

  * Kimse yardım etmiyor.

  * Kız kardeşim arkamdaki yatakta ölü yatıyor.

  Yardım için çırpınan Luca'nın arkasındaki yatakta da 47 yaşındaki kardeşi Teresa'nın cansız bedeni görülüyor.

  Video:

  https://www.google.com/am...akta-yatiyor-5669859/amp/
  2 ... traveler of secret moments