bugün

uludağsözlük yazarlarının da sevdiği güzel oluşum. başarılar dilenesi sözlük.
Devamlı sözlük hakkında aşağılayıcı entrylere rastladığım bi sözlük.
suserlerinin sanki itüsözlügü kendileri tasarlamışçasına uludagsozluk'un eksiklikleriyle(hayvan ara vs.) dalga geçtiklerini zannettikleri zeka yaşı seviyesi femo hatta atto(kimyanın faydaları heueheue) mertebeleriyle ölçülen üyelerin(tabii ki içlerinde kayda değer yazarlar da vardır.) bulunduu geyiq bi ortam.
server değişikliği yapmakta olan sözlük. bir kaç gün sonra her zamankinden daha hızlı açılması bekleniyor.
herkesin açılmasını beklediği, yayında olmadığı zamanlarda necefli maşrapa göstererek eskileri hatırlatan sözlük klonu..
an itibariyle zımba gibi geri dönmüş olan sözlük.

http://www.itusozluk.com
kaliteli yazarları içinde barıdıran yegane sözlük. efendim kafalarına göre uçurdular, yok moderasyon şöle de böle de diyenlere aldanmayın. muhakkak mantıklı bir sebebi vardır.
kedilerin ulaşamadıkları ciğere mundar dedikleri sözlük.
itü lilerin buluşma ve kaynaşma mekanı.
kendilerinden farklı dünya görüşüne sahip yazarlara tahammülsüz bir yönetim ve yazar çoğunluğuna sahip sözlük.kaliteli yazarları da yok değil.
toplam 400'e yakın girim'in gözünün yaşına bakılmadan tek bir tıklama ile uçurulduğum sözlüktür. sözlükte yazdığım süre içerisinde "anlamaya" kadar varamayan insanların yoğunlukta olduğu, "okumaya" inanmayan bazı yazarları bünyesinde barındıran, sözlükte gerçekten okunası giriler yazan yazarları bir bir kaybedip sürekli kan kaybı sorunu yaşayan oluşumdur. sol flame de sürekli bir "türbanlı", "irticacı", "kara çarşaflı" vb giriler bulmanız mümkündür, hiç bir şey yapılmazsa bile genelde islami içerikli giri yazan bir yazar bulunur ve onun üzerine zar atılır.
kendi koymuş olduğu sözlük kurallarına uymayan moderatorler barındırır bünyesinde ve her hangi bir soru sorduğunuz da (giriniz silinmesin diye) cevap veren moderator girinizi yazdıktan sonra (kurallara uygun) yazarlığınızı kökten siliverir ve sorununuzu bile anlatamadan kapının önünde bulu verirsiniz kendinizi.
eleştriyi, açık sözlülüğü, ağızlarına pelesenk ettikleri sözde "sözlük içi" demokrasi'nin yakınından bile geçmezler. rumuzunuzun bayan nick'ine benzemesi yeter onlar için hemen kanka listelerine ekler ve ben itu'de okuyorum siz hangi bölümdesiniz tarzı "nasıl ayartsam"ın heyulası içine girerler.
söyleyecek bir şey bulamadığım oluşumdur orada bulunan ve hala sabrettiğine inandığım kaliteli yazarlar vardır allah yardımcıları olsun diyorum.
bizi esefle kınamaya devam eden klon. bu gidişle adları esefsözlük olucak. *
entry yerine giri kelimesini kullanmakta ısrar eden ve öyle de yapan sözlük klonu..
yayını durdurulan site * *
(bkz: şeriatın kestiği parmak acımaz)
yöneticilerinin kafalarına göre adam attığı ve onca emeğe acımadıkları sözlük oluşumu. beni zamanında 1 tane entrydeki yanlış akıllı bakınız yüzünden 2 ay çaylak olarak bekletip atmışlardı.
(bkz: yazık)

yıllar sonrası editi : şu an o sözlükteki bir çok kaliteli yazarın gitmesi bu zihniyetten. övünün eserinizle wondrous ve saz arkadaşları.
şu an itibariyle açtığımız zaman ''mahkeme kararıyla siteye erişim engellenmiştir'' yazısıyla karşılaştığımız sözlük.
öğrendiğim kadarıyla chat odası olan sözlük.. keşke bizde de olsa..
bir dolu genc eglencesi ben odtu sozlugu tercih ederdim daha kaliteli olurdu uludagsozluge bok atmaktan baska bir espirileride yok zira reklam in iyisi kotusu olmaz.basarisiz bir uludag sozluk klonu
başlık takip etme, başlık içinde arama ve enteresan giri(oylamayı artırmak için güzel olur) gibi güzelliklerini kıskanmamız gereken sözlüktür.
zamanında belirli bir sebepten uçurduğu yazarları kat'i surette yeniden kabul etmeyen, bu söz konusu yazar akıllı uslu girilerini giriyor, sorun çıkarmanın yanından geçmiyor dahi olsa, anlaşıldığında derhal uçuran faşist mi desem yoksa homofobik mi desem ortam. şunu biliyorum ki kim gidip "ben sezensevdasıyım" dese kesin uçururlar, böyle korkmuş bu adamlar benden işte
canı sıkılan, ortam yapmak isteyen ve malum itülü potansiyelini de içinde barındıran hatun kaldırma amacındaki birkaç kişinin bir araya gelip oluşturduğu, sözlük denmesi zor, daha çok forum tadında, birileriyle kanka olursanız kral olacağınız gereksiz oluşum.
Son günlerde bir garip olmuş sözlük.
an itibari ile sol frame copy paste.
"06 ağustos 2006 pazar
günün başlıkları: 189 tane" * * * *
gün itibariyle raklam almış olan sözlük sitesidir.
hala yerinde sayan an itibariyle 400 başlığa ulaşmış kendi hallerine bakmadan uludağ sözlüğe sallayan insanların oluşturduğu sözlük klonu.

(bkz: tırnağı bile olmamak)
güncel Önemli Başlıklar