1. 0.
    Götünde ingiliz'in alman'ın isveçli'nin fransız'ın isviçreli'nin belçikalı'nın sikiyle gezenlerden özgüven dolu söylemler duymamıza vesile olan vidyo.
    Avrupa'nın götvereni olmuş adam haberi yok..
    5 -3 ... agacacikan keci
  2. 1.
    Bu vatansız,bayraksız,devletsiz,soysuz orospu evlatları Türkiye'de demokrasi bekçisi,avrupa'da faşist.

Bu ırkını siktiğimin şerefsizleri türk solunu öyle bir kandırıyor ki bizim cihangir bebeleri hemen halkların kardeşliği diyor. Olm adamlar ilk senin ananı siker fırsat bulsa. Bunu idrak edemiyor musun amk?

Adam cebinde türk pasaportuyla dolaşıyor. Götü sıkışınca türk'üm diyor. Böyle de yüzsüzler bu omurgasızlar.

isviçre'de gezemezsin diyor lan. Düşünsene yüksek lisans yapmak için yurtdışına çıkmışsın. Yine bu ırkını siktiğimin çocukları karşında. Ben bu kadar aşağılık bir ırk görmedim.

Uyanın olm. Bu orospu çocuklarının kardeşlik,barış nalarına inanmayın. Kalabalık oldukları an neler yaptıklarını görün lan artık. Dağ insanı olm bunlar. Bu etnik döküntünlerin bu ülkede yaşamaya hakkı yok.

Uyanın lan uyanın. Kardeş falan değil bunlar. Türk düşmanı hepsi. Sen barış diyerek yanına gidersin. Ellerine biraz güç geçsin hemen seni öldürürler.

Şu ülkedeki milyonlarca etnik döküntüyü yok edecek bir adam çıksa keşke.

Edit: şu entry i eksileyeceklerin de başına gelir umarım böyle bir şey.
    26 -4 ... kralina catarim belaya batarim
  3. 1.
    Chpliyim, inancim yok, Ataturk milliyetcisiyim, 80lerde askeri rejimin asalayla avrupa'daki mucadelesini takdir ediyorum.

Mit bu cocuga ulasmali. En azindan kendisine Turk oldugu icin saldiranlarin kimligini tespit etmeli.

Turkiyede giyaben yargilanmali bu sahislar. En azindan yazlari Turkiye'de tatil yapamasinlar.
    6 -2 ... gedikpasa
  4. 2.
    orospu çocuklarına bak hle.
    ... don dale
  5. 3.
    Orrospu çocukları. Size insanlık gösterenin suratına sıçayım ben.
    3 ... gothmog15
  6. 4.
    isviçre'de Türkler rahat gezemezmiş.
    Buradan sesleniyorum.

Onun bunun çocuğu..
    Gel de memleketinde yapsana bu hareketi? Erkeksen bekliyoruz.

Ankara, Muğla, Manisa da demiyorum bak.
    Gel Diyarbakır'a, Mardin'e, yanıma Muş'a, Batman'a.. burada dahi nasıl kesiyoru.. veriyoruz cevabını.
    olmuyor elin memleketimden racon kesmek.
    4 -1 ... eylulsabahi
  7. 5.
    Orospu çocuklarına fazla hoşgörü gösterildi. Irkını siktiklerim.
    2 ... baba kreyzi
  8. 6.
    pkk avrupa da çok güçlü çünkü orada bayağı lobileri var.
    1 ... chachki
  9. 7.
    Bu isviçre, isveç, almanya, fransa başta olmak üzere terör destekçisi ülkelerde yaşayanlar ekseriyetle liboş ve vatan millet düşmanı oluyorlar. Ama sorsan en milliyetçi bunlar.
    2 -4 ... flat head
  10. 8.
    her gittikleri yerde medeniyet seviyesini düşürüyorlar. yazık çocuk da vizesi iptal olmasın diye cevap veremiyor. isviçre vatandaşı olsaydım 3 kişiden dayak yiyeceğimi bilsem bile o tokat atan puştun elini orda kırardım eminim ki bu çocuk da aynısını yapardı. burdan avrupalı türklere sesleniyorum ortalığı bu mezopotamya eşşeklerine bırakmayın. yok bi isviçreli yapsa gene neyse derim dazlaklar işte der geçerim ama bu döküntüler yapınca insan daha çok sinirleniyor.
    6 ... mrkano