1. 1.
  isviçre parlamentosu tartışılacak gündem olmadığı için açılmadı
  12/03/2018
  isviçre'de federal meclisin üst kanadı Eyaletler Konseyi, tartışılacak gündem olmadığı için kapılarını açmadı.
  isviçre parlamentosu tartışılacak gündem olmadığı için açılmadı
  isviçre'de Federal Meclis'in üst kanadı Eyaletler Meclisi gündem yokluğu nedeniyle kapılarını açmadı. Meclis, bu yıl içinde daha önce de kapılarını tartışılacak gündem olmadığı için açmamıştı.
  Eyaletler Meclisi Başkanı Karin Keller-Sutter, isviçre medyasına göre, meclise danıştıktan sonra oturumu açmanın gereksiz olacağına karar verdi.
  isviçre'de meclis gündem olmadığı halde kapılarını açmak yerine kapalı kalarak aynı zamandan harcamalardan tasarruf ediyor.
  Buna göre 46 üyeli meclisin her bir üyesinin meclise günlük maliyeti 735 isviçre frangı. Bu yıl iki kez kapılarını kapatan meclisin 67 bin isviçre frangı tasarruf sağladığı bildirildi.

  isviçreli bazı parlamenterler tasarruf ile sonuçlanan bu uygulamadan sonra gelecekte meclisin önemli bir meselenin olmadığı bütün günlerde benzer şekilde kapalı tutulması görüşünü savunuyor. kaynak: Euronews Türkçe.
  bizde de siyasiler gündem yaratmak için bir yerlerini yırtıyorlar halbuki! adamların gerçekleri hala bizim Ütopya maalesef!
  1 ... komunist musluman
 2. 2.
  isviçre'nin sorunlarının, düşmanlarının falanlarının filanlarının olmaması adamlar çok medeni canım'dan değil aslında tam olarak. dünyanın parası... yani dünyanın diktatörlerinin, zenginlerinin, kapitalistlerinin parası orada. amerikan zenginin de orada komünist zenginin de orada. dolayısıyla da isviçreyi bütün dünya korumak kollamak zorunda. bunun üstüne bir de dertleri mi olacak?

  sonra yok efendim adamlar medeni canııım... bok medeni.
  1 ... tuckleberry