bugün

A haber izliyordur.
puştun önde gidenidir,riyakardır.
herkes istedigine oy vermekte özgür dür.
Orada aldığı saat ücreti buranın 2 günlük ücretidir. Çok net.
Tanımadığım insana hakaret etmek beni huzursuz etse de müstahak ona; işi gücü ypk mu onun ya ne evet basıyor ki beyin yoksunu, yalak. Sanki gelecekte kendi çekecek.
Yurtdışında yasayip Akp ye oy verenin anasını diline dolayanlari gostermis basliktir. Devam edin böyle ondan sonra akp neden yikilmiyor. Sen böyle diyerek destekliyorsun da ondan yikilmiyor kardesim.
silkilesi çomardır.
akp'li biri gerizekalıdır. hangi ülkede yaşadığının önemi yok.
aramızda bunlardan varsa eğer uzun bir entry yazarak bizleri aydınlatmasını istediğimdir.anlatsana neden akp?(ciddiyim.)
embesildir.

osmanlı dizisi izleyerek kendinden geçiyordur.
tam bir şerefsizdir.

derdi türkiye'ye gelince "ehi ehi isveç'te kraliyet ailesine sövüyorum kimse bir şey yapmıyor. siz türkler var çok barbar olmak, rte'ye laf edenin anasını bellemek" diye övünmeyi sürdürmektir.

hele ki avrupa bizi ambargo manyağı yapsa, iyice zevke gelip, isveç'ten ikinci el arabasıyla getirdiği naylon gömlek ve diş macunlarıyla hava atmak istemektedir.
(bkz: Almanyanın akpli gurbetçileri fişlemesi)
Faşist nazi dedikleri adamlar da 1 gece de 1 khk çıkarıp bunları işten atıp, malına mülküne el koyup Türkiye ye şutlamıyor. Halbuki Yeni Türkiye de ne kadar kolay bu işler sen hayırcı vatan hainisin deyip her şeyi yapma hakkı görüyorlar. Bu itler bi burda 6 ay yaşasınlar da görelim hala gevrek gevrek evet diyebiliyorlar mı. Yurt içi de farklı değil adamlarda ben sürünüyorum başkaları da sürünsün psikolojisi var.
isveç'in kalitesini düşürmektedir.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncıdır.
belli süre türkiye dışaında herhangi bir ülkede yaşayıp yerleşim hakkı alanlar yuttaşlık hakkı alanlar türkiye'nin içinde olan yaşanan her konuya uzak kalanların hangi partili olursa olsun oy kullanmamaları gerektiğinin önemini bir kez daha hatırlatmıştır.

yurt dışında yaşayanlar oy kullanmasın.

oy kullanacaksa gelsin türkiye'ye dönsün burada yaşamaya devam etsin ve oy hakkını paşa paşa kullansın.

atalar sözü

davulun sesi uzaktan hoş gelir.
içi beni yakar dışı seni yakar.

insan hayatını belirleyen özgürlüklerimizi-geleceğimizi belirleyen konularda fanatizm en tehlikeli düşmandır.
Kendi ülkesi istediği zaman döner. Size mi soracak aq.
akabenin değil isveç

edirneden bir karış ilerde s*kleyeni yok.

aslında bunlarda akabe den cacık olmayacağını biliyor.

ama bu atarlı giderli, külhanbeyi tipli heriften

ab nin korkacağını zannediyorlar.

korkutmak bir yana sürekli geri vites olduğundan

kimsenin s*klediği yok.

g*tleri yiyorsa isveçte osmanlı kuracaz zart zurt falan deseler ya

dünyanın kaç şekil olduğunu görürler.

demokrasi en ileri noktadadır ama bir noktaya kadar,

çizmeyi aştılar mı, uçağa bile gerek yok

oradan g*tüne tekmeyi koyar

burada çorum dolaylarında indiriler.
Avrupa ülkelerinde yaşayıp burası hakkında verilen herhangi bir kararda bunların söz sahibi olmaması lazım. Madem çok islamcı reiscisin, gel burda ol aq. Haçlı memleketinde yaşa burası hakkında saçma sapan kararlar ver bizim hayatımızı sik. Ne güzel dünya amk. Gerçi sadece onlardan kaynaklı değil bu durum ama söz hakkı verilmemeli. Ayrıca bunlar yaşadıkları ülkelerde sol partilere oy verirler. Bu da ilginç.
Salaklar şu yazdıklarınız Savunduğunuzu söylediğiniz değerlerin göt kısmı olsa gerek, Doğuştan baş kısmınız eksik kalmış . Neyse sizi daha çok tutmayayım birbirinizle küfürleşip tatmin olun .
bu akp lilerin hepsini arabistan çöllerine göndermek gerekli.

akp zihniyetinin yaşaması gerektiği yer arabistan çölleridir.
isveç'in çomar istilasına uğramış bir ülke olduğunu bilmeyenleri şaşırtan şey.

(bkz: swedistan)
görsel
çok şerefsiz bir ittir.

ulan eğer isveç'te ortam buradan kötüyse neden isveç'tesin? iyiyse, o zaman sucukçu muhasebecisi'nin hangi icraatı sana isveç'teki gibi bir sistem kurmak derdinde olduğunu düşündürüyor?

tabi, vatan hainiysen, derdin burası iyi olmasın, buraya geldiğinde akrabalarına isveç'in sistemini, imkanlarını ballandıra ballandıra anlatma keyfinden yoksun kalmayasın ise o ayrı...
Bu tip insanlar avrupanın her yerinde var.

Avrupa da sosyal devlete sırtını dayayıp her imkandan sonuna kadar bedava yararlanan bu iki yüzlülerin Türkiye de tek adam rejimine, yobaz gericiliğe evet demeleri bu iki yüzlülüklerinin de ispatıdır.

O.Ç. olmak böyle bir şey.