bugün

bence kıraç bestelese daha havalı olurdu.
Gerek yok. Daha iyisi olacağını sanmıyorum.
osman zeki üngör.
hiç kimse.
sinan akçıl.
bu işi ceza'ya yaptıralım tarihin ilk rap milli marşı bizim olsun.
robert downey jr.
Değişirse de Fazıl Say bestelesin.
grup erler olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=-Bg9AjSDWrQ
(bkz: yeni türkiye)
(bkz: islam güncellenmelidir)
tabi gönlümüz sonuçsuz kalmasından yana ama rte dediğini yapıyor.
Bence hiç ellemeyin yoksa marşımızı da rezil edeceksiniz.
chris de burgh.
Hani filmlerde eve yeni gelen üvey anne olur. Ve evin, eşyaların düzenini değiştirmeye başlar; Sinirli bir şekilde eşyaların yerini değiştirir. eski anneden kalan hiçbir şeyi evde istemez. Eski anneden hiçbir iz kalmasını istemez. Evde yeni bir düzen kurmak ister.

işte Atatürk döneminden kalanları değiştirmeye çalışanlar ve yerine yenisini koymaya çalışanlar, o filmlerdeki üvey anneyi çağrıştırıyor bana.
iskender paydaş,
Emrah karaduman.
grup tillo.
her zaman her yerde kıraçı desteklerim bu işi yapsa yapsa o yapar.
Tabikide uğur ışıldak, yavuz dingöl ya da abraham tatlıses.
kadir mısıroğlu. bir onu yapmadığı kaldı allah'ın delisinin.
uğur fırıldağa kalır bu ihale.
Şebnem Ferah yaparsa kaliteli ve etkileyici olur.
istiklal marşının bestelenmesi teklif dahi edilemez. buna bestesi dahil mi değil mi acaba. Ben bunu merak ediyorum.
Hans zimmer.
Hayır canım ne alaka. Laylahe milletin işi bitti bi istiklal marşının bestesini değiştirmediği kalmıştı. Lütfen değerlerimize saygı duyalım ve sahip çıkalım. Sanki haydi söyle şarkısını ibo iyi diyememiş de kalben söyleyince daha bir ün kazanmış. Pppeeehh güleyim bari.
Yeniden bestelenmesi gerektiği bir gerçek! Zira 90 küsür yaşına girmesine rağmen, besteyi bünyemiz kabul etmediği için müzik sözlüsünden hiç tam puan alamadık...
cambaza bak..yapay gündem.
istiklal Marşının şuan ki haliyle bıraktığı etkiyi hiç bir beste veremez. Hala istiklal marşı okunurken saygi ve gurur duyuyorsak gereksiz konuşmalara gerek yok.