bugün

Kusura bakmasınlar ibnelik yapmışlar.
kaynaklar göz kanatıyor.
şerefsizlik yapmışlar eğer doğruysa. bu arada cehape zihniyetinin ne alakası var anlayamadım. istiklal marşına saygısızlığı yapanlar ya pkklı piçlerdir ya da yobaz piçler diğerleri adamın amq öyle durumda.
dünyada bunlar kadar pisliği yada bu pisliği üreten canlı varmıdır acaba. bunlar gibileri dışarda görüyorum kusmamak için kendimi zor tutuyorum.
cinsiyetle alakası yok ibne her zaman ibne.
o kelimelerin anlamı ne lan ? evet.
bunlar böyle yaptı diye tüm lgbt bireyleri zan altında bırakmamak gerekir. istiklal marşımıza bu saygısızlığı yapan hadsizler, saygıdan nasibini almamış boş insanlardır.
Bir siyasi partinin oy için yanında olduğu desteklediği tüm oluşumlar şuan atatürke ve istiklal marşı gibi değerlere saldırıyor, tıpkı bunun gibi.
Kimsenin görmediği Fiziksel bir olay olsa emin olun ak parti yapmış derler burada böyle kansızlar mevcut pkk nın altına yat sonra başkasını suçla oldu.
ibne ibneliğini illa yapacak bunda bir acayiplik yok ama; düne kadar Türk demeyelim, Türkiyeli diyelim, bizim askerlerin eşleri maarif takvimine soyunsun diyen kaşarlara ses etmiyordunuz aq, çakma milliyetçiler sizi.
boğaziçi üniversitesine bir şekilde girmeyi başarmış eşcinsel bir grubun hemcinslerini yukarı çekmesi gerekirken sokakta kendini pazarlayan travesti seviyesine düşmesi inanılmaz bir dejenerasyon örneği.
köklü bir eğitim kurumu bu seviyesizleri bünyesinde barındırmamalı.
istiklal marşı ile dalga geçip, saygı bekleyen i.nsanlardır.
Hangi erilin zincir vuracağını kafaları tek tek kesilirken görecekler.
kendi götüne bile saygısı olmayanların hepimizin mabedine saygı göstrtmesini beklemek zaten abes olurdu.
Ülkenin i.nesi, lezbiyeni de paçoz, arsız ve terbiyesiz çıktı buna üzülüyorum. Sizin, doktorluğunuza, mühendisliğinize, siyasetçiliğinize, toplum bilimciliğinize, vs. nasıl güveneceğiz salaklar?