bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  pazartesi gunleri okullarda gerceklesen olaydir.bu hadiseyi gerceklestiren ogrenciler dayak yer,kacari yoktur.
  ... looser
 2. 2.
  herkesin basına gelen vahim durum. müdürün dayağına en gecerli mazarettir. bir keresinde basörtülü bir öğretmenin bile bile gec kaldığını anladığımda beni hüzünlendiren hadisedir.
  1 ... sosyoklon
 3. 3.
  ya disipline gidersiniz,ya küçük emrah*numaranızı alıp sizi başka şeylerle tehdit eder.yumuşak günleriyse eğer sadece kıyafet kontrolü yapıp göndeririler.geç kalan öğrenci sayısı vaktinde gelen öğrenciden fazlaysa marş tekrar tekrar tekrar okutulur ya da zorla boş boş durarak dışarıda bekletilirseniz * sınıfa mecburen geç kalmışsınızdır ve yok yazılırsınız.
  ... arrzu
 4. 4.
  tam kalabalığa karışmak üzereyken istiklal marşı'nın başlaması durumu vardır bir de. geri dönseniz olmaz, ileri gitseniz olmaz. 2 dakika boyunca tüm okul size bakar.
  ... redwinemania
 5. 5.
  bahcede yakalanmaktan daha iyi olan durumdur. bütün öğrencilerin önünde hazırolda beklersiniz, herkeste size gözleriyle küfür eder.
  -1 ... martyns
 6. 6.
  istiklal marşı bittikten sonra millet içeri girerken geç kalanlar duvar kenarında bekler ya... hele içeri giren kızların pis pis bakarak sırıtması ve yanındaki kıza bişeyler sölemesi senin de onlara kızıp parmak yapmanı gören hocanın senin yanına geldikten sonra.... (geresini anlatayacığım)
  ... totem
 7. 7.
  geç kalanlar birleştirilsin ve millet içeri girdikten sonra tekrar okutsunlar. yani öğrenciyi niye aşağılıyosunuz ki. terbiyesiz bu hocalar.
  1 ... totem
 8. 8.
  Lisedeyken hafta aşırı gerçekleştirdiğim olay, okulun yöneticilerine göre değişik tepkiler alırsınız, bazı okullarda hiç tepki almazsınız.
  ... baybars