1. 1.
    net olarak vatan hainidir.

istiklal marşı pop müzik değildir, düğün şarkısı değildir. "bestesini beğenmiyoruz" da ne demek?

istiklal marşı söylerken sana zevk versin diye değil, ibret al, kendine gel diye güftelenmiş, bestelenmiş bizim milli sembolümüzdür.

milli sembolümüz için; "bestesini beğenmiyorum, değiştirilsin" demek de vatan hainliğinden başka bir şey değildir.

"istiklal marşının bestesini beğenmiyorum" demek, "ezan beni rahatsız ediyor ya da ay yıldızlı al bayraktan hoşlanmıyorum" demek ile aynı şeydir.
    "keşke yunan galip gelsin" demek ile aynı şeydir.
    "ingiliz ve yunan orduları halifenin ordusudur" demek ile aynı kapıya çıkar...

artık kendinize gelin.
    söylediğiniz laflar sizi ipe götürür anlayamazsınız.

burası türkiye, meydan her ne kadar boş gibi görünse de boş değil, emin olun.
    21 -20 ... tengir budun
  2. 2.
    Yine şaşırtmamıştır.

Aga artık takmayın ya. Eskiden takip eder sinirlenir söylenirdim artık gülüp geçiyorum. Aynı tas aynı Hamam Gülün geçin. Vallahi yaşamak böyle daha güzel
    5 -4 ... garu
  3. 3.
    kendini her bir şeyin uzmanı, bilirkişisi sanan cahil mütekebbirdir.

geçmişine baktığımızda, kendisini jinekoloji uzmanı, tarih bilgini, din alimi, hukuk allamesi, sanat küratörü, mareşal, binici filan sandığına defalarca şahit olmuştuk... eh, bunca donanımın yanında kendisini müzik dahisi de sanması hiç şaşırtıcı değil.
    5 -2 ... rumeli71
  4. 4.
    o zaman atatürk de mi vatan haini oluyor bu durumda?

istiklal Marşının ilk bestesi Ali Rıfat Çağatay’a aittir. 1930 yılından sonra Osman Zeki Üngör’ün bestesi kullanılmıştır.

ne yani beğenip beğenmemek birinin tekelinde mi?

beste tek başına bence çok güzel ama şiir ile uyum sağlamadığı da ortada.

neyse beni ilgilendirmez. ben ikisini de ayrı ayrı seviyorum.
    6 -10 ... iplerini koparan kukla
  5. 5.
    birilerinin birilerini yine keyfince vatan haini ilan ettigi durum.
    begenmiyorum. isine gelirse. gelmezse olmayan seyime kadar yolun var.
    6 -11 ... dr harleen quinzel
  6. 6.
    Nekadar cahilsiniz ya. Sükut edinde millet Arif sansın. Sözleri değişsin deniyorsa yanlış(ki kutsal metin değil sonuçta) ha okunuş tarzı değişmesinde bana göre bi sakınca Yok bukadar gerici olmayın.
    1 ... kalahari 1
  7. 7.
    Ülkede ekonomi cortlamak üzere gündem degiştirme çabası bunlar.
    2 ... katsura
  8. 8.
    istiklal marşına laf eden bariz orospu çocuğudur siktirsin gitsin yüz vere vere tepemize çıktılar be
    bknz:sıçarım hümanizminize.
    ... alexabiniz
  9. 9.
    rte denilen basgomutandir.
    -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  10. 10.
    Sus lan godoş. istiklal marşının müziği Türk kimliğine uygun değildir. Tıpkı mecliste papyon giyilmesi gibi. Sözlerinde de bana göre eleştirilecek noktalar vardır. Bu sözler ayet değildir her türlü eleştiririm. Türk milleti büyüktür Mehmet Akif.

edit: Adam hazırlamış eksiyi. Hiç okumuyor ve anlamıyor bile. Bakıyor işine gelmiyor, basıyor eksiyi. Çok da tın.
    1 -8 ... abdullahyuksel