1. 1.
  Posta gazetesinin haberine göre: Amasya'nın Merzifon ilçesindeki Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’nde düzenlenen afet tatbikatı öncesi ses sistemi bozulunca bir görevli istiklal Marşı’nı mikrofonla canlı okumaya çalıştı. Görevlinin istiklal Marşı'nın sözlerini unutması üzerine marş tamamlanamadıAmasya Merzifon’da bulunan Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’nde geçen salı günü afet tatbikatı düzenlendi. Tatbikat öncesinde hastane bahçesinde yapılan törende ses sistemi bozulunca bir görevli kürsiye çıkarak mikrofonla istiklal Marşı’nı canlı okumaya başladı.

  'KUSURA BAKMAYIN, ÖNÜMDE METiN YOK'
  Görevli marşın sözlerini unutup tuhaf bir biçimde söylemeye başlayınca, sonlara doğru okumayı bıraktı. istiklal Marşı'nı tamamlayamayan görevli, katılanlara "Kusura bakmayın arkadaşlar. Yani önümde metin yok. Ses sistemi bozulmuş onun için canlı okudum" dedi.

  Tören sonrasında tatbikat gerçekleştirildi. Bu sırada çekilen cep telefonu görüntüsü ise sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

  Sinan HARMANCI / MERZiFON (Amasya), (DHA)

  https://www.youtube.com/watch?v=qsWVL_qWpEU+
  ... hunter08
 2. 2.
  (bkz: merzifon eşeği)
  2 ... kullanilmayan hesap
 3. 3.
  ne var bunda? adam heyecanlanıp unutmuş olamaz mi? en nihayetinde iyi niyetle mikrofonun başına geçip istiklal marşımızı okumaya çalışmış.
  1 -2 ... judas
 4. 4.
  milyon dolarlik futbolcular tam olarak okuyamiyor. gariban bir gorevliye mi sardiniz?
  4 -2 ... dr harleen quinzel
 5. 5.
  adam heyecanlandım dese mazaretini anlarız ama kusura bakmayın önümde metin yok diyor. Demek ki okullarda haftanın iki günü değil, her gün okutmak gerekiyor.
  -1 ... hunter08