bugün

herke polise sövüp saydırıyor. akplilere koyun diyoruz da biz harbi daha koyunuz. acınası olan bir durum.

aklı kıt okuma özürlülere edit: bir akpli olarak gezi parkı direnişini bende şiddetler taksimdeki herkes gibi destekliyorum. şikayetçi olduğum konuya at gözlüğüyle bakmazsanız kıt kafanız da belki anlar.
sabah esed, öğlen ergenokon ve chp idi. şimdi pkk'lı olmuş eylemciler...

(bkz: gülmekten entry girememek)
hiç şaşırılmayacak durumdur, nerede dinsizlik imansızlık anarşistlik olsa solcular ve pkk'lılar el ele orada biterler.
malumun ilamıdır.

yakında sadece istiklalde değil her yerde sallanacak alışsanız iyi olur.
ulan o bayraklar zaten dalgalandırılıyordu akp tarafından, mitinglerde misal son diyarbakır nevruz mitingi. yani akp için sıradan şeyler bunlar.
beyler apo geziparktaymış. protestoyu o düzenlemiş özerklik istiyomuş kayın ağacı başkent olcakmış...

ya amk bir halk haraketine de bok düşürmeyin lan. ağaç çevre senin sikinde olmayabilir. çünkü sen peygamberini ve hadislerini sadece işine geldiği gibi yorumlarsın. senin peygamberin rte olmuş artık. riyakar ibneler sizi. ulan kafanıza göre kullanmadığınız bir din kalmıştı ona da başladınız.
tanım: olmayan olay.

"çok mu komik amına koduğumun çocuğu" denebilecek de bir olay. orada kadın erkek biber gazı yiyor, neden? en azından bir kere de olsa hakkını korumak için, sesini çıkarmak için. sen orada bilgisayar başında yanında tuvalet kağıdı büyüttüğün götünün üstünde yarrak yarrak yazılar yazarak dikkat çekmeye çalışıyorsun. senin insanlığını sikeyim haysiyetsiz.

tamam sakinim.
iki saattir mobeseden dha dan istiklali izliyorum. bunların o siktiğimin yıldızlı bayrakları var ya hepsinin elinde bir tane sallandırıyorlar o caps almayan ellerimi sikeyim ki sizin gibi olayı tekabül olmayan salaklar şimdi yüklenince dondu koduğumun kameraları. ağaç çevre nin gezi parkının yıkılmaması yanındayım tabikii de ama sizin gerizekalı doğa değil de sadece akp ye saldırı zihniyetinizden kendi çıkardığınız ayaklanmayı bok ettiniz terör örgütü militanlarının provekisine gelip şimdi de onların arkasında duruyorsunuz. hay sikiyim oksijeni sadece hücreleri canlı tutsun diye aldığınız beyninizi.
bildiğim kadarıyla ak parti hükümeti tarafından suç olmaktan çıkarılmış eylem. ha bana göre hala suç ama akpliler sizin bunu söyleme hakkınız yok.
miyop olmanin bir sonucudur. Bir grup vardi benim sahit oldugum, uyarildi ve duzeltildi ilgili durum ama oyle "sallanan" bisey degildi.

Burada asil sallanan sey polis devleti gibi duruyor, gel bi yakindan bak bakalim yaniliyor muyuz?
artık en saftirik bireyler tarafından bile yutulmayan yem. o kadar herkesi pkklı ve provokatör olarak etiketlediniz ki, insanlar zokayı yutmamaya başladılar. trollük yapmanın da bir sanatı var.
ulan velev ki pkk lı olsun, şu anda pkk lideriyle masada oturan senin başbakanın değil mi? hah tamam. şimdi siktir git.
her eylem yapan direnişci pkk'lı değildir. zaten sizin siyaset anlayışınız sıkışınca ya chp ya da pkk. bu bölücülük değildir, birleşmek ve toplu bir direnişdir. editte bir akpli olarak yazısından sonrasını okuyamadim, aslında çok şey soylenebilirdi..
Bazıları serap görüyor sanırım dediğim hadisedir. Bu haberi yapan da kesin samanyolu tvdir. Şaşırdım mı? Hayır.
Pkk bayrakları her yerde sallanırken akp zaten izliyordu, hükümet izin verip gösterilerde bölücülere dokunmuyordu. şimdi duyarlı olmasını beklediğin vatandaş mı oldu ?
pkk nın kucağına oturanların yaptıkları ibretlik tespit. yok aslında tespitte değil çünkü kaynağı götüm. ulan neyin derdindesiniz pezevenkler. siz değilmisiniz lan adamları muhattap alıp masaya oturan? şimdi çıkmışlar bık bık bık istiklalde pkk bayrakları sallanıyor. (bkz: Bsgçk) amın oğlu seni.
eylemlere bok atmak için artık elinden gelen hiçbir şey olmayan kişilerin inanmaya ve inandırmaya çalıştıkları olmayan durum.
Kiskirtip, ortaligi karisitirmak isteyenlerin oyunudur. Artik bunlara inanmayalim arkadaslar. Bu derece kenetlenip bir olmusken bu gibi insan musvettelerinin gazina gelmeyelim. Zaman direnis zamani, zaman ortak dusmanimiz olan abd ve akp'ye "o pis ellerinizi ustumuzden cekin" deme zamanidir.