bugün

tuhaftır ki önce sırt ağrın geçer, bindirilen iş yükü ile orantılı bir düzelme olur omuriliğinde, bir ferahlama, bir dünya .aşağımda değil durumu falan. akabinde tırıs bakışlar mesai bitimine kadar millete. sanki en hakiki ibnetor senmişsin gibi, bir keyif bir keyif sorma.. sonra helalleşme sanki anana doğumunu ben yaptırmışım gibi helalleşmeler hemde uzun uzun yakap şalap tiksinti verici.. mesai bitimine doğru hafif buğulanmalar ama yine de huzura ermiş bakan gibi gerinmeler sanki ihaleyi kapamışsın yedi düvel ceddin rahat edicek edasında.. sonra mesai biter eve geliş, sikindirik kariyer sitelerine dalış ve gerçekler.. ama dünya umrunda mı sırt ağrın geçmiş rahat rahat uyuyacan.. iş bulmadan iş bırakmayın ayıp.
evveliyatında bir iş bulunmadıysa eğer, ilk birkaç gün size çok iyi gelir. rahatlar, gevşer, dinlenir ve böyle jöle kıvamına gelirsiniz. ay sonu yaklaşmaya başlayınca tırım tırım tırmalamaya - hasiktir lan napcaz...demeye, anneyi yolmaya başladığınızda, yapılacak birşey olmadığını, istifanın sadece bir orgazm sigarası olduğunu acı şekilde fark edersiniz.
sözlüğe girip işsizlik hakkında nasihat içeren entryler girmek.
işini bilmeyen cavuşlar döner biyiklarini avuclar düsturundan hareketle, kişi eger eseğini saglam kaziğa bağlamiş ise fevkalade lezzetli bir atraksiyondur istifa etmek. kişinin show yapmasina vesile olur.
kişi için rahatlatıcı gibi görünsede, kişinin çevresinden alacağı tepki dolayısıyla kusmakla osurmak arası bir ruh haline bürünülen andır.

- ooo fiko naber lan? iş güç nasıl gidiyor?
+ işi bıraktım abi, istifa ettim dün
- ehe osman duydun mu lan bizim fikoyu kovmuşlar
+ abi kovulmadım istifa ettim
- hmm tabi tabi hep öyle derler
+ *
fonda eye of the tigerin çaldığı ilk coşku dolu anlardan,ve kazanıpta harcayacak yer bulamadığınız paranın nasıl su gibi harcandığını gördükten sonra fenalarda olmanıza sebep olabilen durum.
(bkz: istifa etmek)
güncel Önemli Başlıklar