bugün

Sevdiği kız tarafından defalarca sevilmediğini duyup reddedildiği halde, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur diye inatla kızın peşini bırakmayan erkektir.
azimle sıçan göt olduğunu sanan erkektir. ama bilmediği kızın b*k olmadığıdır.
yani özetle her kızdan cacık olmaz, her ısrar olumlu sonuç vermez.
hele ki öznesi hatunlarsa sonucun garantisi yoktur. hayır bazen harbi hayırdır.
bunu anlayacak olgunluğa erişmiş olanları kutlar, olması gerekenlere de başarılar dilerim. saygılar, hörmetler.
istenmediğini anlamayan erkek yoktur, istenmediğini anlamak istemeyen erkek vardır.
istenmediğini anladıktan sonra geçirdiği evreler şu şekildedir;
ağlak dönem: yaptıklarından pişman olduğunu bu dönemde duyarız. gören insan zanneder, o derece bi iyilik timsali olurlar.
saldırgan dönem: ilk önce kadına tehdit savrulur. fiziksel/ sözlü şiddet bu dönemde görülmeye başlanır.
çirkef dönem: kadın hala istenilen kıvamda değilse o kıvama getirmek için kadına baskı uygulanır. kadının arkadaşları, ailesi rahatsız edilir.
yeniden ağlak dönem: yine tüm bu kötü davranışların hata olduğu vurgulanır.
aslında kısır döngü gibi geliyor insana ama bu erkekler korkaktır. kurtulmak istiyorsanız çalıyı da bilin ama ite bulaşın. rezaletten korkmamak lazım tabii edeple oturunca pısırık sayılabiliyorsunuz. takribi bir sene sonra yeniden denemeye başlarlar, aynı tepkiyi vermeye devam ederseniz bu periyodik dönemlerin çıkma süresi azalır. bitmez demiyorum bak, azalır.
ihtimallerin adamıdır. asla vazgeçmez.
sevilmek için sevmez, amaç sevmektir. ona rağmen sevmek, onun yerinede sevmek.
kalkanın, olmayan imanının göstergesi olan erkektir.
bir ileri versiyonu, reddedilmesinin sebebi olarak karşısındakinin lezbiyen olma ihtimalini düşünen erkek. öz güveni karşısında dumur yaşatır insana.
Ülkemde yaşayan büyük bir çoğunluk ne yazık ki böyledir. istenmediğini anlarsa da sorun kendinde değil kızdadır.

Takımı da böyle tutar. Oyunu da böyle atar.
(bkz: rol yapan erkek)
-sevmiyorum seni anla artık
+olsun ben senin yerine seviyorum kendimi
-allah belanı versin osman.
+olsun razıyım
-ya bi yürü git ya.
- sevmiyorum seni anlasana!
+ anlıyorum ne yapmaya çalıştığını ehe.
- ne yapıyormuşum?
+ oyunlarla aşkımızı daha güzel hale getiriyorsun.
- bak sen bana?
+ oyun içinde oyun vay be aşk içinde aşk.
- hahahhahhha uuuuu hahhahah krize girdim defol çabukk.
+ bu aşkın ızdırabını..
- ???
gitmesi ve bir daha dönmemesi gereken erkektir.
ne yaparsanız yapın bildiğini okuyacak erkektir. görmezden gelinmesi en makul çözümdür.

(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
istenmediğini anladığı halde bu durumu kolay kabullenemeyen erkektir.
"Seversin dünyayı dolu dizgin ama o farkında değildir" evet yazarım

aslında seversin ama o farkında değildir böylesi daha da makbuldur.Çünkü sevdiğine söylersin hayırmı dedi o zaman uzatmanın alemı yok ha yine seversin o ayrı tabi seveceksın onu "sen elmayı seviyorsun diye elmanın seni sevmesi şart mı ?" kız seni istememiştir söylemiştir allah razı olsun ki dogruyu söylemiştir.Ya onun yerine evet deyip seni oynatsaydı ? malum aşıksın ya kızdan başkasını gözünüz görmüyor.Ama herşey bittikten sonra da anlarsınız ne kadar kerizlenidiginizi ve artık " son pişmanlıgın faydası yok " tur.
iddaada hep tek maça yatıp yinede oynamaya devam eden adamdır.
(bkz: bir ihtimal daha var)
o kızı eninde sonunda alacak oğlum haberiniz yok sizin.
kızı en sonunda orospu yapan erkektir. hatta daha ileriye gidip o kızı parayla başkalarına satabilirde. (bkz: gavat)
Amacına ulasana kadar kur yapmaya devam edendir.Etraf da bulunan fasulye kafalı kızların bir tarafını kaldıran,elinde sonunda benim olacaksın diyen nuri alço nun devamı niteliğindeki saplantılı kişilikler...
Yılışmayı seven ve vazgeçmeyen erkek tipidir.
içinde hala umut taşıyan erkektir, sevileceğine dair.
uzun uzun mesajlar atıp yalnızca gülücük,tamam,olur,aahha gibi baştan savılası cevaplarla karşılaşan erkektir. bir süre sonra sürekli ısrar edip konuşmaya çalışması can sıkıcıdır.
istenmediğini anlayan ama bi türlü kabullenemeyen ısrarcı kızdan farksız erkektir.
yakışıklı ve karizmatiktir.
her kız kendisine iyi gözle baktığı için aksi bir durumu düşünmemiştir yani.