bugün

Çoğu yazarın hayalidir ve tam olarak sahip olamadığıdır.

Benimkinin temeli huzura dayanıyor mesela.
kaderimi başka insanların eline bırakmayabilecegım bir hayat. ve bir de kasıntı olmamı gerektırmeyecek bir hayat istiyorum. bazen aynada kim lan bu dallama diyorum o aynadakı bakıs bana aıt olmuyor.
strese uzak olandır belkide.
gerginlik hiç olmasın değil, en azından midem kasılmasın istiyorum.
henüz elde edilememiş hayattır, istendiği sürece de edilemeyecektir.
Paramı para sayma makinasıyla sayabileceğim bir hayat. Tabi önce para sayma makinasını alacak param olmalı.
çoğunlukla ulaşılamayan hayattır çünkü insan her zaman daha fazlasını ister.
Paraya ihtiyaç duymadan huzurlu ve kimsesiz yaşamak.
genellikle şan, şöhret, ve maddi olarak sıkıntı çekmeyeceği bir hayat ister insan ama jim carrey nin bunun için çok güzel bir sözü vardır:Dilerim herkes bir gün zengin ve ünlü olur ve hayalini kurduğu her şeye kavuşur; böylece aranılan esas cevabın bu olmadığını anlar.

(bkz: Jim Carrey)
evdeki hesabın çarşıya uyduğu hayattır.
son sigaran değildir.
sorumlu olduğun şeyler yoktur.bedensel ihtiyaçlarını bile bulunduğun yerde halledebilirsin,
afedersin sıçsan sorun yoktur çünkü bokun parfümlü çıkar.
sevdiğin insanlar tek tek dökülmez saçılmaz etrafa.
elini cebine attığında hep dolu ve iyi şeylerle doludur.
bugatti veyronu sadece sevmek zorunda değilsindir,anahtarı cebindedir.
cebin hiç delik olmamıştır.
sabahın köründe işe gitmezsin.
otobüs minibüs metrobüs ne büsse işte onları sadece dış görünüşlerinden tanırsın.
kız arkadaşın yanındadır,seni seviyordur.
erkek arkadaşın yanındadır,seni seviyordur.
sperm sayında azalma yoktur ve her zaman %100lük oranla çocuk sahibi olabileceksindir.
buzdolabın 2 kapılı ve her zaman canın ne isterse onunla doludur.
ölüm hiç görmezsin. belki haşa! ölmezsin....
ama çarşıya geldiniz canlar.
çarşı biraz hesabınızı bozacak gibi!
çarşınızı kendiniz yazın şimdiden başarılar.
istenilen hayat bir kişi tarafından istek uyandıran ve pozitif fikirle yazıldığını tahmin ettiğim hayattır.dost.
sevdiğim beni seven bir kız ile beraber olarak gerekli eşyalara sahip diğer evlerden çok uzak bir evde sevdiğimle beraber olarak dünyanın pisliklerinden uzak yaşamak.
baş ağrısından uzak, huzurlu, sakin, mutlu bir hayattır benim için.
elde edildiğinde yalızca bi başkasının istemeye devam ediceği boktan yaşam.
100 metre kare ev, harley davidson iron 883, rickenbacker 4001, sarışın rocker sevgili.
hayatın sürekli tatil gibi seyretmesidir benim için. çok seviyorum sorumluluktan uzak, huzurlu, keyfime göre hareket edebilmeyi...
şu an sokakların tam olarak böyle olmasını istiyor ve hayal ediyorum. top, taş, sopa, molotof, toma, kin, nefret, hırs, intikam, cehalet vs vs yerine tam olarak böyle..

(bkz: ütopya)

http://www.youtube.com/watch?v=khpolb_ZFew