1. 1.
    çalışmış çabalamış öğrenci için yıkımdır.sefil öğrenci şoku üstünden ancak 1 haftada atar ama o süreçte hafif balataları sıyırır,kendimden biliyorum.tek tesellisi istediği bölüme yerleşmiş olmasıdır.bu kötü anı her tercih dönemi aklına gelip göz seğirmesine ve mide bulantısına sebep olur.
    1 -1 ... return 0
  2. 2.
    bu puan artış sistemi yüzünden yaşayabileceğin en iğrenç durumlardan biri.
    ... philipp lahm
  3. 3.
    yüzdelik dilimle tercih yapmadığı için kendi hatasından üniyi kaçırmış olması muhtemel bir öğrencinin hatasıdır.
    -1 ... lynx
  4. 4.
    insanların hayallerinin 3. 5 saatlik bir sınavla yıkıma uğradığı ülkemizde acı bir gülümsemeye sebep verendir.
    ... legend of the stranger
  5. 5.
    o 0,03 puana kaç kişinin sığdığını düşünürsek, rakamlara takılınmaması gereken durum.
    1 ... pelvis
  6. 6.
    keşke lisedeyken şu derslere biraz daha çalışsaydım, oöbp ımı yüksek tutsaydım dedirten durum. (kişi okul birincisi değilse tabi).
    ... sallanan sardalya
  7. 7.
    kisfmet
    -1 ... gentlekiro
  8. 8.
    (bkz: ıyı bır sovme sebebı)
    ... enginar
  9. 9.
    eğer bu seneki puanlar göz önüne alınıyorsa hiç üzülünmemesi gereken durum, zira sen o bölümü geçen senenin puanına göre 0 03'le kaçırıyorsun. dolayısıyla bu sene puanlar dilimler arasında 30 puana kadar artış gösterdiğine göre hiç hayıflanmaya gerek yoktur, 5 puan üstünde olsan yine giremiycen büyük ihtimal.
    ... archvile
  10. 10.
    (bkz: allah belanı versin sertaç)
    ... lucky strike