1. 1.
    Bir an heyecanlandım mk.

Yapmayın sürünürsünüz hiç okumayın daha iyi.
    1 ... katzee
  2. 2.
    Böyle bir hataya düşmeyin hayatınız mahvoluyor dediğim saçma sapan hatadır.
    5 ... skdrmanik
  3. 3.
    Bi ara bendim sonra alıştım.
    Insan alışıyor sözlük.
    1 ... las amores son mentiras
  4. 4.
    Kendini istemediğin bir hayata mahküm etmektir.Gençliğinize,enerjinize yazık.
    3 ... casper520
  5. 5.
    mezun olmadan bir an önce bırakılması gereken bölümdür.
    yok şu kadar yıl okudum şu kadar emek verdim falan diye düşünmeyin, işin ucunda bütün hayatınız boyunca sevmediginiz işi yapmak var. dünyaya bir kere geliyoruz, gereği yok zararın neresinden dönersen kar.
    istemediğim bölümden mezun oldum. tecrübelerle söylüyorum. ben yandım siz yanmayın.
    5 ... denizden gelen ses
  6. 6.
    sevmediğin yemeği yemek gibidir.
    1 ... kitsamokec
  7. 7.
    sınıftan kaçıp gitme isteği ile birebir. okuduğu bölümün mesleğini düşündükçe çekilen acılar da cabası.

tavsiye notu: kıt kanaat notlarla istemediği bölümlerden mezun olup, 25'inden sonra istediği bölüme geçip, keyifle okuyup, sevdiğim mesleği yapan biriyim ve çekilen sıkıntılara rağmen insanın sevdiği işi yapması kadar güzel bir şey yok.
    7 ... gunesiuyandiralim
  8. 8.
    istanbul izmir Ankara Eskişehir sevdasından vazgecmediginiz sürece karşılaşma ihtimalinizin olduğu durum. Adam sirf Konya'da Trabzon'da Erzurum'da filan okumamak için istemediği bölümden rezervasyon yaptırıyor. istanbul Ankara icin.Sonra da diyor istediğim bölümde değilim filan. Sadece izmir, Ankara istanbul'da üniversite yok lan, vallaha diyorum.

Ben sırf istediğim bölüm tutuyor diye Erzurum'da okuyorum lan.

He kışları götüm donacak o ayrı bişi. Onu da çift içlikle hallederiz. Ne yapalım yani okumayak mı Erzurum'da diye.

Gerek yok.

Allah yolumuzu açık etsin yeter ki.
    3 ... my name is baris