bugün

derhal aysen gruda, aysel gurel, ayse ozgun gibi kadinlari dusunerek kurtulunmaya calisilmasi gereken ereksiyon denen hedenin istenmedik zamanda olmasi durumu.
kumaş pantolonla kalabalık bir mekanda yakalanıldığında, mekanı polyannamsı al yanaklarla terk etmeye sebebiyet veren doğal olay.
el cebe sokulmak suretiyle binbir türlü düzeltme hareketine sebep olan utanç verici hadisedir.
ereksiyon olmanı sağlayan kişinin ya da kurumun seni derhal eski haline döndürmesini isteme gerekliliği durumu...
istemsiz olan hareket , istemeden olan hareketir.
gulumsemesi, sicacik bakislari, kalbinin guzelligi gören penis sahibinin derdidir sevgili dostlar.

ama ortada kabak gibi bir got, kafam gibi bir meme varken maalesef ne gozlerini gorebiliyorum kadinlarin ne guluslerini.

aklim cikiyor aklim.
istemediği halde penisi olan bireyin penisinin sertleşmesi durumu.

(bkz: istem dışı penis)
(bkz: sabah ereksiyonu)
(bkz: penisin olur olmaz yerde dikilmesi)
acelesi varsa bile gidemez insan. kalkamaz oturduğu yerden. hadi hamuğa koyum in de gideyim artık düşüncesi geçer kafasından. herkesin içinde osurmak kadar rezil bir durumdur o halde yakalanmak. * *
zikindirik tanım: durduk yere ereksiyon durumuna geçilmesidir.
penisin istem dışı sertleşmesi ile istem dışı sahip olunmuş penisin sertleşmesi arasında anlam kazanmaya çalışan bir şey..sonundaki ekin penis kelimesine bitişik yazılmaması da penise özel bir mana katıyor.

(bkz: bir özel isim olarak penis)
(bkz: abazalık)
istem dışı olması diye bişey yoktur. gördüğü veya imgelediği düşler sonucu olan durumdur.
istem disi olup olmadigi konusunda penisin de fikrinin sorulmasi gereken hadise... simdi mikrofonlarimizi penise uzatiyoruz... höst ulan sen dur, biz sana uzatiriz.. dogru dur kafana indirirm mikrofonu bak... ohom ohom..

- sayin penis, zaman zaman istem disi sertlestigin konusunda iddialar var..

+ abi iftira bunlar, sahsimi lekelemek adina kurulmus komple hepsi..

- istem disi degil diyorsun yani..

+ olur mu abi? yolda giderken cok afedersin dötlere bakiyollar, memelere bakiyollar.. gozler hep fildir fildir..

- belki farkinda degiller nereye baktiklarinin, ne dersin?

+ yok abi erkek milleti iste.. farkinda olsalar da kabul etm... aaaa bi dakka, bak gene talimat geldi bana hallendi gene bizim sapik... abi kolla kendini...

- noluyo lan.. bak gelme uzerime bak.. bak carpacam simdi bak.. basin ozgurlugu var lan bu ulkede..

+ oy oy oy... gaç la gaç.. menzilimden cik cabuk..

- mühüüü, essolessek...
meshanenin dolduğu an.*
ısız bir yol ve ben de işe gidiyorum. o yolda kimsecikler yok. havada sıcak benim üzerim de şort ve tişort var . şort u biraz tanıtayım ; içinde ki astarı rahatsız ediyor diye kesmişim . o gün de don giymemişim ve ben aslında hiç don giymem ki ara sıra lazım olunca .

şimdi de tişort'ü tanıtayım. ismi müfit sırtıma dokunduğu için arka tarafını tamamen kesmişim. mama önlüğü gibi duruyor ön tarafta. mememe sürtünce mememi kaldırıyor.

şimdi de patronumu tanıtayım. ismi rahmi. astarı kesilmiş, pipinin eşek gibi belli olduğu şortla işe gelen çalışanına hiç bir şey dememesi ile ünlü. ibne sanırım.

şimdi de pipimi tanıtayım. ismi forklift. sürtünecek yer arıyor. şort, tişort, telefon, tencere allah ne verdiyse artık.

şimdi de kendimi tanıtayım. adım bengü. çok duygusal bir insanım. pipim var. kalkıyor.

pipim kalkıyor.

yihhu.
(bkz: aysun kayacı nın uludağ sözlük te yazar olması)
(bkz: gülümsedi verecek sandım)
olmayacak yerde sertleşme yaşamaktır.*
şimdi duaya başlayalım.

allahım sen şu erkek yazarlara etraflarında pervane olacak kızlar ver de sözlüğün .mına koymayı kessinler.

birazcık da akıl fikir ver allahın gerizekalı mankenlerinin ne kadar güzel ve zeki olduklarından bahsetmeyi kessinler.*
bir de artık "güzellik" kavramından bahsederken yüz güzelliğini ele alsınlar göğüs değil.

amin.

(bkz: olmayacak duaya amin demek)
(bkz: abazan yazarlardan bıkmak)
(bkz: priapizm)
(bkz: ben istemedim miki istedi)
(bkz: düşünce özgürlüğü)
(bkz: parasempatik innervasyon)
penisin istem dışı sertleşmesi, olarak düzeltilmesi gereken...
sabah erken kalkmış er kişinin,otobüsle veya dolmuşla gideceği yolun 10 dk dan uzun olması sonucu,oturduğu yerde pantolonun sert yapısının azizliğine uğraması. nedendir bilinmez,yeni uyanmış insanda bu olay patlak verir.