bugün

ne isterse yiyip bir türlü kilo alamayan insandır. benimdir. gecenin şu saatinde makarna ve patates kızartması götürüp bünyesinden birşey kaybetmiyendir. bazı insanlarca kendisine fena sövülür ayrıca.
ibret alınası insandır.Her kızın olmak istediği özelliktir.
kınıyoruz.
istedigini yedigi icin kilo almaz. istedigi istemedigi ne varsa onune gelen her seyi yiyenler var bir de... pis bogaz diyoruz biz onlara.
her an linç edilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. bunlarda bir de deli cesareti var her yerde söylüyorlar.
Midesi rahatsızdır. Yer ama kusar. YaZıktır.
benimdir o. istediğim şeyi istediğim saatte istediğim miktarda götürürüm, tık etmez. kafa rahat.
dışlamayın, küfretmeyin bu insanlara. Malum bünye meselesi.
bizzat benimdir o. şu saatte makarna yapıyorum öküz gibi en az 2 tabak yiyeceğim ama yine tık demeyecek.
edit: makarna da salçalı.
Muhtemelen troidler hizli calisiyor.
bir aralar benim yaşadığım durum, dünyaları yiyordum 3-5 ekmek yiyordum günde ama aksine zayıflıyordum. meğersem bağırsak kurdu varmış.
Beslenme konusunda muhteşem bir özgürlüğe sahip olma halidir. Kendimi artık bu sınıfa dahil edebiliyorum. Neden mi? Bir yıldır sabahları istisnalar olsa da poğaça, simit yiyorum. Şekeri bir zamanlar bırakmıştım ama şimdi çayımı da üç şekerli içiyorum. Akşamları patates, pizza, makarna bunlardan biri mutlaka sofrada oluyor. Hafta sonları mangal bu da fix. Cips, kola, bira, abur cubur bunların hesabını zaten tutmuyorum ve kilomda hiçbir değişim olmuyor. Hep sabit.Hayat buymuş kardeş.

Edit: Öğle arasında da bizim patron tam bir kebap, dürüm vs. hastası olduğundan bu yağlı ve zararlı şeyleri yiyoruz ve bakın yine bir değişm olmuyor.
Edit2: Nasıl kıskanç, fesat insanlar çıktınız a aaa... Ayıp.. Eksiye doyduk.
su içse yarayan dombili kızın kankisidir.

hani erkekler önce buna yanaşır da,

sonra güzel kıza doğru yol alırlar.

ulan istisnası yok mu bunun?
zengin insandir. saydiklarini ben 1 sene de yiyemiyorum amk.
Kıskandığım insandır. Yanındayken falan biz de yiyebilsek her şeyi ve kilo almasak. Güzel olurdu.
adı konulmamış bir hastalığın pençesine düşmüş insandır.
(bkz: o kadar yesen yerinde duramazsın)
Kıskanılan bir metabolizmaya sahip insan. Maşallahtır, sübhanallahtır, iç titretir..
Örneğin ben. Günde altı ogün yemek yesem yinede olmuyor. Sulalem rahat.
Kendimden biliyorum, kilo almak nasıl bir şey merak eden insanlardır. Ne yersem yiyeyim stabil. (bkz: 187 boy 56 kilo)
Bağırsaklarında muhtemelen tenya vs. Yaşayan insandır. Yediklerini tenyalar yiyordur asıl.
Biri ona "god bless you" dediğinde tanrı'nın bunu ciddiye aldığı insandır. Kutalmıştır yani.
metebolizması aşmış insandır. ayrıca, su içip kilo alanlar tarafından kıskanılan insandır.

çoğu zaman uzaylı muamelesi görüyorum, "sen nasıl böyle kalıyorsun" "insan hiç mi kilo almaz" "sırrın ne" gibi sorulara sürekli maruz kalıyorum. tatmin edici bir cevabım yok, biz de böyle yaratılmışız deyip geçiyorum. bazen ben bile şaşıyorum, benim yediğimi başkası yese kapıdan geçemezdi. sanırım biraz da spor yardımcı oluyor.
Yediklerinize baktim da kilo almıyorum diye bu kadar sagliksiz beslenmek ne derece doğru bilemedim şimdi.
sağlıksızdır.
Vucudu fazla mesai yapan insandir. Organ ayni organ sadece fazla calisiyordur. Buyuk ihtimalle sagliksiz bir yaşlılık donemi gecirip hemen Ölecektir.