bugün

olan haktır ayrıca çomar bilgisayar başında eli çükünde liseli uludağ sözlük yazarlarını rahatsız eder, kimseyi ilgilendirmez istersem açar, istersem kapatırım.
Aslında yoktur böyle bir hak. işe bikini ile gidebiliyor musun? Hayır. O zaman istediğini giyme hakkı diye bir şeyden bahsedemezsin.
Sonucta ozgur bir toplumuz ama adabiyla giyinmek gerekir. Isteyen istedigini giyer ama hem kendini hemde toplumu dusunerek hareket etmelidir.
kadınları çekemeyen ergenlerin doluşmadığı başlık, oh mis.
kıçının arasına girmiş kot şortunla hala neyin davası bu ?

herkes her istedigini giyiyor istedigi gibide yaşıyor bu ülkede , kimsede karışmıyor. medyaya yansıyan 3 4 olay dünyanın her yerinde olabilecek veya olmuş şeyler buna ne yapabilirler ?

ama gör ki 3 5 teşhirci asalak , olmayan bir sorun hakkında bir yanlarından , destekli sütyeninin kopçasını düzenlerken aklı fikri kendi vajinasında olarak , gerek sosyal medyada gerek sözlüklerde yazı yazıp , zırvalıyorlar.

ha bu arada eli sikinde liseliler sizin götünüzü başınızı görmekten mi rahatsız olur diyorsun ? o eli sikinde liseliler sayesinde var olabiliyorsunuz onların bakışları egonuzu sıvazlıyorlar lan ahahahah gözümden yaş geldi. bari dogru entry girebilseler.
amk yobazlarının sike sike saygı duyacağı şeydir. insanların açık giyinmesi zorunuza gidiyorsa gidip kendinizi sikerek rahatlayabilirsiniz. size ve gerici kafanıza göre kimse şekil alacak değildir. bir sorun varsa o da sizin zihniyetiniz zaten.
Herkes istediğini giyebilir . Hatta hiç giymeyebilir. Beni şahsen enteres etmez her koyun kendi bacağından asılacak. Ama aykırı olup da düzeni bozanların Allah belasını versin.
ne demek ya bu? böyle bişey olabilir mi?

isteyen istediğini giyerse ne ahlak kalır ne din.

saçmalamayın lütfen. insanların aklına böyle şeyler düşürmeyin.
Şalvar ve sarık giyseler engellemek için herşeyi yaparsınız ama değil mi? hadi oradan!

böyle bir şey yoktur. müslümanca giyinme hakkı mahdud, kafirce giyinme hakkı serbesttir. fahişe gibi giyinmek hak, müslümanca giyinmek yasak size göre!

yemişim haklar hakkında konuşmanızı. iki yüzlüsünüz!
herkesin ne giyeceğine kimse karışamaz!!!
bedeninin davranışlarının sorumluluğunu alarak, ortama kültüre uygun giysi seçildiği sürece en doğal en olağan haktır.

o ne dedi bu ne dediden önce kişisel sınırlar belirlenmelidir.

sahil plaj şortuyla -atlet -tshirt-büstiyeriyle caddede dolaşma uyumsuz kültürsüzlüğü kişisel hak değil görgüsüzlüktür.

kendine bedenine saygısı olan, ailevi görgüsü - bilgisi -kültürü olan kişi biçimsel absürditeye izin vermez zaten. bu bir öz saygı meselesi tamamen.

gerçek hak ve özgürlük sınırsızlık değildir. bedensel zihinsel ruhsal bütünlük çerçevesinde davranışlarının sorumluluğunu alabilmektir.
En önemli özgürlüklerden biridir.

Mesela ben örümcek adam kıyafetiyle işe gitmek istiyorum, sokakta, parkta, seyahatlerde örümcek adam kıyafeti giymek istiyorum ama özellikle havaalanlarında çık sıkıntı çıkarıyorlar. işe de gitmeyi denedim ama müdür bana 'bir daha böyle gelirsen seni bakanlığa şikayet edeceğim' dedi. Memur olduğum için hep.
Zaten herkes istedigini giyebiliyor. Boyle bi kısıtlama yok ulkede.
güncel Önemli Başlıklar