bugün

kocan seni bakire sanarsa salaktır dediğim önerme. kocan lan o senin. sevişmediniz mi hiç?

not: evli olan kişiler için geçerlidir. prospektüsü okumadan kullanmayınız. soğuk yerlerde muhafaza ediniz.
(bkz: ama benimki esnekmis)
ahlak konusunda düşünmemiş bir toplumun çarpık kuralları olursa ona göre şekillenen zihinlerde bu gibi çarpıklıklar olması doğaldır. doğrusu istediğimle sevişirimdir. (aslında kabasını (!) söylemek isterdim ama kırılganlarımız rahatsız olmasın) Hiç de bir aması yoktur.
gerizekalı koca arayan kızın söylemidir.
kocasını umursayan orospunun, özgür eyleminin bağlayıcı * söylemidir. meselenin bir patlaktan daha fazlası olduğunu bilmeyen orospudur ayrıca.
(bkz: bluevelve ile ahlak saati)
evlendikten sonrası için söylüyorsa... yok yav yani nasıl?!
"kelime hata verdi"
yani şöyle ki, sevişirken bile öngörülü olan hatun cümlesidir.
aslında zilliliktir eyvallah ama bir yandan da bekarete erkeğin bakışıyla ilgili önemli bir noktadır. kadın cinselliği yaşamak istiyor * ama biliyor ki belki de evlendiğinde ilk gece ölme sebebi olacak bu durum * böyle çelişkiye böyle düşüyor. kendisini de düşürüyor.
her sevgilim versin ama karim bakire olsun düşüncesinin karşı cinse sirayet etmesiyle ortaya çıkan düşüncedir. doğaldır.
her sevgilim versin ama karim bakire olsun gürüşünden nefret edenlerin doğal olarak siktir çekeceği dişi beyanatıdır... cinnet sebebidir.
bu zihniyetle fazla yaşamıyacak olan kadının söylemidir.
bütün sevgililerim versin ama karım bakire olsuncu denyoya kapaktır.
ilk gece tipik türk filmi senaryosuyla elinden bir iki damla kan akıtır çarşafa bu bünye. olmadı ketçap döker, salça sürer.
acemi rolü de yapmayı becerir ve sahte orgazm çığlığı atamayacak kadar saf imajı yaratırsa, oscar 2009'da kendisine gider.
saçmalığın birebir örneğidir.
(bkz: haydar dumen klasıklerınden alıntı olabılır)
(bkz: yürümeni istiyorum ama hareket etmeni istemiyorum)
önce önüne gelene si**tirip en son safhada diktireceği olan kaşarın eylemidir.