1. 1.
    yok öyle yağma.

t: dişi feminik söylemi. eed.

edit: diyorum ki o feminik karılar açık saçık giyinip de bize bakmayın demesin.
    5 -8 ... sgt gary roach sanderson
  2. 2.
    Soyleyenin editleyip söylemek istedigi sey şu ki; hayvan gibi bakmayacaksin.
    6 -2 ... aminiyiyim sulfat
  3. 3.
    Sevgilin olurum ama evlenmeye çalışmayacaksın cümlesini hatırlatır.
    2 -1 ... chesarasara
  4. 4.
    Bakmayacaksın tabi ki kardeşim. Nefsinle mücadele edeceksin. Hem bakınca ne oluyor?

Bir an, 3 beş saniye bakınca eline ne geçiyor? Hem zaten senin değil. Sana hiç ait olmayacak. Boş yere günaha giriyorsunuz. O zaten her gösterdiği uzvu cayır cayır yanacak olan günahkârken, neden onun günahını paylaşasın?
    6 -2 ... bir istanbul beyefendisi
  5. 5.
    Şimdi söyleyeceklerim benim şahsi görüşümden ziyade bu feminazi söylemlerinin seviyesine inerek onlara cevap verme şeklinde olacak:

Herkes istediği gibi giyinirse herkes de istediği gibi bakar kardeşim. Şayet 'Tamam da hiç olmazsa hayvan gibi bakmayın siz de' diyecek olursanız, ee siz insan gibi mi giyiniyorsunuz da insan gibi muamele bekliyorsunuz? Vücudun çoğu açıktaysa bu giyinmek değil, soyunmaktır ve hayvanların bile vücudunda çoğunluklu tüy, kıl oluyor. Onların bile çoğu çıplak dolaşmıyor tabiri caizse. Her şey dengi dengine. Senin soyunmuş halde dolaşman 3 saat sürüyorsa insanların sana 3 saniyeden fazla bakmamasını isteme hakkın yok. Sen başkalarının benimsediği toplumsal ölçüleri takmıyorsan başkasının gözüne karışma hakkını da kendinde bulamazsın. Ha bulursun ama o hakkı sana tanımazlar.
    Ama yukarıda belirttiğim üzere bu benim şahsi görüşüm değil.

Şahsi görüşümse şu: hem kadın giyinmekle soyunmak arasındaki farkı bilip dışarı çıkacak hem de erkek gözüne hakim olmasını bilecek. ikisinden biri olmazsa olmaz.
    2 -2 ... yazar x