bugün

eğer gerçekleşirse çok zevkli olacağını düşündüğüm şimdiden 3 yazarın katılacağı kesin olan turnuvadır.katılım durumuna göre yer organizasyon ve zaman şekillenebilir.1 günde bitiririz zaten.*
oy oy oy aman aman aman diyerek katılacağım turnuva
fth
haznedaroğlu
atan alır spor
eqin
apandisit

ilk akla gelen isimlerdir. yalnız acımamdır. hazırlıklı olunsundur.
ne olduğu konusunda bilgi alırsam katılıp, herkesi yeneceğim oyun olacaktır. böyle inançlı ve iddialıyımdır...
katılımcı arkadaşların finalleri nedeniyle haftaya yapmayı düşündüğümüz turnuva.herkese uyan bir zaman dilimi bulunacaktır.
sayın karga' nın gençliğinde commodore64 turnuvalarında rekorlar kırdığı göz önünde bulundurulursa, katılması halinde altüst olacak turnuvadır. *
+1 derim
istanbul anadolu yakası olması yüksek ihtimaldir.kadıköy alf uygun olur diye düşünüyoruz.
kendi kalesine gol atacak olan yazarı merakla beklediğim ve ayrıca şampiyon olan arkadastan, ezilen arkadaşlara "sizi biraz amele gördüm" şeklinde cümleler sarfetmesini dilediğim zirvedir..

(bkz: bilenler ile bilmeyenler ayrılsın)
maçların milli takımların alınmadığı bir çerçevede ilerlemesi muhtemel turnuvadır. "hübele hübele ben brezilyayım" olmasındır. güzide futbol kulüplerimiz vardır. * *
takımları burda belirtenler o takımı seçmiş sayılacaklardır.malum söz uçar yazı kalır.fth ye katılıyorum milli takım yoktur.**
milletin birbirini yiyeceği ama o gol ofsayttı şerefsizim nidalarıyla ortalığın inleyeceği kesin olan alfte oynanmasına kesin gözüyle baktığım ve can1907 ''ben varsam siz katılmayın dedi''diyerek açıklama getirdiğim turnuva. (bkz: ben milan ım haa)
son liste :
(bkz: africa)
(bkz: fth)
(bkz: haznedaroğlu)
(bkz: atan alır spor)
(bkz: eqin)
(bkz: apandisit)
(bkz: karpuzkabuğu)
(bkz: can1907)
(bkz: ireland)
ayrıca africa inter i,fth ise arsenali kapmıştır.milan ise can1907 nin.real madrid eqin in.barcelona atan alır spor un.chelsea ireland ın.
mencistir yünaytıd benimdir dedigim zirve.
"parkinson sen bizim herşeyimizsin" nidalarıyla evi inletmeme sebep olmuş turnuvadır.
bana 150 ytl versinler o ponpon kızları ben yelliyim dedigim zirvedir.
eğer müsait olursa kargayı ve bir moderatörü şahit olarak beklediğimiz zirvedir.**
ponpon kız varsa ben de varım diyerek. oyunların parkinson arenaya alınamsını talep ettiğim zirvedir...
parkinson'a 300ytl vermem karşılığında hem kızları hem kupayı alacağıma yürekten inandığım zirvedir. (bkz: ok zirve)
teşrif ederiz bakalım. *
(bkz: winning eleven 10)
yok oyle takım secmek dedigim zirvedir.kura usulu olması daha mantıklıdır. kisi sayısı kadar en iyi takım cıkarılır ve o takımlar arasında kura cekilir.
burdaaaaa
artık katılımların sona ermek üzere olduğu turnuvadır.
allah kolaylık versin diyebilecegim turnuva. *
güncel Önemli Başlıklar