1. 1.
  milyonlarca vatandaşı ulusal güvenlik için bir tehdit unsuru olarak varsayma provokasyonu ve infaz edilmeleri için ırkçı propaganda yapmaktır.
  (bkz: terörist oylarıyla istanbulu kazanmak)
  3 -1 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 2.
  ne diyem mahmut mu diyem?

  madem terörist değiller neden her yürüyüşlerinde apo'nun posterini taşıyorlar?

  neden açıkça
  ----pkk ile aramıza mesafe koyamayız
  ----tabanımız pkk tabanı ile aynı
  demiş olan hdp istanbul'da %13 oy alıyor?
  7 -2 ... arbutus unedo
 3. 3.
  Medeniyet teröristleridir.
  1 ... sozleriyle alkis alan yazar
 4. 4.
  "istanbullu kürt" ne amk..?

  kürt dediğin şırnaklı olur, vanlı olur, bitlisli olur...
  istanbullu kürt olmaz..
  kürt istanbulda misafirdir... zamanı gelince evine geri gidecektir..
  4 -3 ... arbutus unedo
 5. 5.
  ifade özgürlüğünü savunuyorum. fiziksel zarar vermediğiniz müddetçe söylemlerinizin herhangi bir yargılamayla sonuçlanmasına karşıyım. ( bu söylemlerinizi onaylıyorum anlamına gelmez. aksine son derece çirkin ithamlar bunlar ) lakin pek de gelişmiş bir toplumda yaşamıyoruz. bu tarz söylemleri ulu orta söylediğiniz vakit fiziksel zarar görme ihtimaliniz çok yüksek.

  bizler bunları aşmalıyız. zaman zaman farklı milletlerle birbirimize mizah barındıran göndermeler yapmakta bir mahsur yok lakin aşırı söylemler toplumda gerginliğe yol açar. bunun doğuracağı sonuçları kim kestirebilir ? istediğiniz nedir ? iş savaşta birbirimizi yok etmek mi ?

  ırkçı, radikal dinci söylemler zarardan başka bir şey vermiyor. tarihte ve günümüzde bolca örneği var. bizler hangi milletten hangi inançtan olursak olalım, birey olmalıyız. bireysel haklarımızın yitip gitmesine engel olmalıyız. kürtlük,türklük, müslümanlık, musevilikten önce bireyiz bunu unutmayalım.
  2 ... hubel