bugün

Kadın bunadım ben ölüyorum diye ortalığı ateşe verirken adam sessizce odasında öldü.
Herkes mutlu son istiyor, ama herkese inat mutsuz son olmalı.
doğurmak için kırk takla atıp anne olduktan sonra çocuğunun yüzüne bile bakmayan, normal yaşamına tam gaz devam edebilen süreyya'nın ne kadar şahane, muhteşem, eşsiz ve örnek anne olduğunu, çocuğuna kartlar hazırlayıp kitaplar okuduğunu şarkılar söylediğini masallar anlattığını filan da araya sokuşturduktan sonra sonunda final yapacak olan dizi. biz niye hiç görmedik peki? bebek olduktan sonra kadının yaşamı en azından bir ters yüz olur bunu her anne bilir, bizimki maşallah hiçbir şeyinden eksik kalmadığı gibi çocuğuyla doğru düzgün zaman geçirdiğini bile görmedik. kartlar hazırlıyormuş da masallar anlatıyormuş da bir yandan esma'ya da yetişiyormuş da melekmiş de miş de miş... zavallı ipek'in gayet de günlük yaşamın içinden ve bilimsel olan lohusa depresyonuna şımarıklık deyip süreyya'nın pek şahit olmadığımız anneliğini göklere çıkarmak... pes doğrusu.
Gerçekte kitapta yani çocuğuna dayak vuran birisi aslında Süreyya ve şirofren...kitaba bağlı kalmaktan vazgeçince böyle toparlayan ölmüşler sanırım.
Bugün son kez izleyeceğimiz dizidir evet.
istanbul’suz gelmeyin mesajı veren dizidir.
Mutlu son dedikleri şey sıktı ya zar zor izliyorum vaadettikleri şeyi vermediler yazık oldu ya.
Keşke orijinaline bağlı kalsaydınız ya evet. Çarpışmanın finali bile daha iyiydi.
7 sene geçmiş, hiçbiri gram yaşlanmamış sadece çocuklar büyümüş. Oyunculara Azıcık yaşlandırma yapar insan.
Orjinalinaden vazgeçtiklerini hiç iyi olmamış Süreyya şizofreni ve kızına şiddet uygulayan birisiydi farukta sorumsuzun tekiydi.
Süreyyayla esma hiçbir zaman barışmadı hamamda esma yıkanırken düşüyor ve suç süreyyaya kalıyordu. Bununla ilgili son bölümlerde spoiler verip de çekmemek de neyin nesi fazla zorlama sözde mutlu son olmuş bu. Olmamış beğenmedim. Daha sonra umarım orijinaline uygun yeniden çekerler.
plaza yosmalarının ağızlarını yaya yaya izledikleri sikindirik dizi.

zaten bu karı milletine gelinlik, düğün, mücevher, kına gecesi, göbek atmaca dedin mi bütün devreleri yanıyor. başka hiçbir şey bu kadar dikkatlerini çekmiyor bu orspuların. sözlükte de seveni çok nedense *
Bok gibi bitti.
bu sikimsonik diziyi izleyen işsizler sonra halka falan izleyenleri eleştiriyor cool gözükmek için.
türk tipi siktiri boktan bir dizi..

19.5 yaşındayım bütün türk dizileri aynıydı neredeyse..
Aşkı memnu finali > istanbullu gelin finali
abi kafayı kırıcam cidden 69.bölümde jeneriği geçer geçmez ilk sahnede bir şarkı çalıyor, shazam a dinlettiğimin haddi hesabı yok bulamadım şarkıyı, bir hayır sever lütfen bir baksın * .
güncel Önemli Başlıklar