1. 1.
    istanbulda 3 milyon sivaslı 2.5 milyon yozgatlı var.

kime olum havanız? köyünüzden kaçıp gitmişsiniz istanbula birde trafik, kalabalık beğenmezler. o zaman köyünüze dönün ne trafik görürsünüz ne insan. en fazla inekler eşekler görürsünüz. evet.
    11 -5 ... vedat minor combo
  2. 2.
    Valla imkanım olsa ben de yaşamam istanbulda ki istanbulun en yaşanılabilir yerlerinden birinde yaşamaktayım.
    2 -3 ... flat head
  3. 3.
    doğma büyüme istanbulluyum hiç öyle hayalinizdeki gibi yavşak tiplerden olmadım. genelleme olduğu için katılmıyorum.

öyle tipler yok mu dolu sürüsüne bereket.
    4 -2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  4. 4.
    hiç bir yeri beğenmezler. her şey onlara sıradan hatta vasat gelir. gidilen mekan kalabalık bile olsa off ne kadar boş derler.
    -3 ... dunyadan uzak
  5. 5.
    no no no babe, istanbullu değilim, doğma büyüme istanbulluyum ok?
    ... byg20
  6. 6.
    bir sivas'lı olarak çatık kaşlarla okuduğum başlıktır. istanbul'u istanbul yapan sivas'lılardır diyecem de bi gülme geliyo. cidden çok fazlayız. kürtlerin toplamından bile fazla sdhjkw.

bu arada şımarıklık falan yok arkadaş, istanbul' da yaşamak artık bir eziyet. corona sayesinde trafik çilemiz 7/24' dönüştü.

edit: sivaslı olarak yazılıyormuş. sivas'lı olduğum kesinleşti.

sivas'lı

sivas'lı

ağla
    3 ... temple of the doge
  7. 7.
    elit kesim istanbullu iyidir. ama diğerleri varoş kaçıyor. ipini koparan istanbul'a gelmiş.
    -1 ... selia
  8. 8.
    85 vilayetin kazığını yiyor.

izin verin de o kadarcık olsun.
    1 ... tea man
  9. 9.
    benim şehrim (memleket) doğma büyüme istanbul, şile. ama istanbul, ümraniye'de yaşıyorum.
    2 ... 4n1kh