bugün

maslak büyükdere caddesindeki opet olabilir.
bu ne lan. 5x4 toplam 20 pompa var.

ben daha büyüğüne denk gelmedim.
görsel
ikitellide ya eşdeğer ya daha büyüğü vardır. orada da toplamda 4 tane sıralı pompa grubu var. her birisinde 5 pompa var zannedersem. ikitelliden başakşehire giderken mall of un sağ karşı tarafında kalıyor. çalışan sayısı da var bayağı acayip bir sirkülasyon var her saat. adamlar öyle bir yere kurmuşlar ki tesisi hemen 20 metre ilerisinde shell vardı kapatmak zorunda kaldı rekabet edemedi bunlarla.
merak ettim baktım, şu petrol ofisini mi diyorsun acaba.

12 pompa varmış.
görsel
gucuman istasyondur.

evet dostum burası ama 12 den fazla pompa var burada bilgi eski bilgi kalmış olabilir.
saydım yav. ahah.
(bkz: uludağ sözlük)

Herkes pompacı.
pezevenk malik dostumunda teşviki ile aramızda para toplayıp daha büyüğünü açmamız gereken istasyondur. adına da uludağ petrol deriz hiç işçi çalıştırmaz 10 tanemiz pompacı olur ki aramızda gönüllüler mutlaka çıkacaktır mesleğin isminden dolayı, 2 tanemiz marketi işletir, 2 tanemiz oto yıkamaya bakar, 3-4 tanemiz pastaneyi işletir, 2-3 tanemizde yağ reyonu falan açar paranın belini kırarız. bence olur bu iş aç açına entry yazıp duruyoruz sabahtan akşama artık bunu paraya çevirmemiz lazım..
Güzel fikir ama ısmayıl beyi işin içine katmayalım, onun el attığı şeyden hayır gelmez gibi.
bilmiyordum öğrenmeye geldim.
ihtişamlı ve itibarlıdır.
istanbulu bilmem de Zonguldak girişinde dört mü beş mi ne ayrı şirketin istasyonu var lan çok komik hepsi aynı cep içinde birer metre arayla görenler ne demek istediğimi anlamıştır.
ümraniye opet olabilir.