1. 81.
    Trafiğine alıştıktan sonra zor olmayandır. 5 yıl yasadım cok sevdim, keşke tekrar aynı muhitte yasayıp calışabilsem.
    4 ... mrltln
  2. 82.
    Bok gibidir ...
    Yaşamak farklı, gezmek farklıdır...
    Yok efendim deniz varmış, yok efendim imkan ,gezme tozma varmış ,metropolmus hepsi faso fiso...
    Taksici gördüm, özür diliyorum ama kalkmış gelmiş doğudan, mağaradan çıkmış gelmiş ,altında 94 model şahin taksi, türkçe tam turkce değil, istanbulun pahalılığından şikayetçi, git o zaman köyüne, madem hayvanlariniz var , geçim derdiniz olmaz dedim...
    Istabula çok alıştım, istanbuldan başka yerde yapamam dedi...denizi varmış, eğlencesi varmış ama bana sorarsan insan sınıfında yaşamıyor taksici bey...dibinde dibinde ama istanbuldan ayrılmıyor...
    Istanbulda yine afedersiniz gelir olarak belki de en yüksek meslek grubundayim ve pahalı ve kazik bir şehir olduğunu düşünürken...
    Aylık 2bin, 3 bin tl ye nasıl geçiniyor insanlar merak ediyorum, fotosentez yapıyor olmalılar....nedir bu gereksiz istanbul aşkı...rezil rezil yaşarken...
    Neyse, aralık son haftası, dubai ye taşınarak, istanbul ile bir yıllık ilişkimi sevinerek bitiriyorum, gezmek için bile gelmek istemiyorum en az 5 sene ....nefret ettim ki, ne nefret ....
    ... hostesgorunumlupilot
  3. 83.
    şair (bkz: fikret kanat) derki VE‘L-HASI’L- KELAM iSTANBUL AŞKTIR ANKARA iSE EVLiLiK!

https://www.antoloji.com/ankara-33-siiri/
    ... cikosezer
  4. 84.
    18 milyon insanın an itibariyle içinde bulunduğu durum. 18 tane 1 milyon kişi amk bunun neresi matah? Neresi can alıcı? Mal mısınız?
    3 ... frekans
  5. 84.
    atadan kalma evin falan yoksa asgari ücretle gidip çalışacaksan hiç gitme dediğimdir. şu krizde parası, düzgün işi olmayıp istanbul'a taşınanın aklından şüphe ederim.
    1 ... misskisskissbang
  6. 85.
    istanbul'a pislik diyen hadsiz çöpler defolsa şehrimiz cennet olur.
    istanbul'u mahveden sonradan gelme tezek yıgınlarıdır.
    1 ... fanfan la tulipe
  7. 86.
    Mükemmel bir şeydir. Köylüler anlamaz.
    ... forzagala
  8. 87.
    paran yoksa eziyettir yaşamak.
    ... black fish16

alakalı başlıklar