1. 1.
  Navigasyon olmadan asla gerçekleştiremediğim, becerebilenlere de hayretle baktığım bir eylem bu. Ulan bir şehrin otoyol dizaynı bu kadar boktan olabilir mi? 0-3'ler, tem'ler, d100'ler, çevreyolları, gişeler cartlar curtlar insanın beyni yanıyor artık. Adam gibi numara versenize şu amına koyduğumun yollarına. Örneğin şehrin içinden giden bir ya da iki yol olsun. Bu yolu semtlere bağlayan yollar olsun bitti gitti. Bunlara basit bir şekilde numaralar verirsin, isteyen istediği şekilde gideceği yeri bulabilir. Niye bu kadar karmaşık ve baştan savma olmak zorunda her şeyimiz? Aynı yerin bazen iki ya da üç ismi olabiliyor.

  Ülkece aptalız amına koyayım.
  3 -1 ... icimi dokmeye geldim
 2. 2.
  hiç korkmayın. moovit isimli bir uygulama var. bu uygulama sayesinde istanbulda istediğiniz yere hiç kimseye tek bir şey sormadan gidebilirsiniz. hem ulaşım araçlarını listeliyor hem de yürüyeceğiniz rotayı size çiziyor. elinizde telefonla eşzamanlı olarak size yardımcı oluyor bu uygulama.

  deneyin pişman olmayacaksınız.
  1 ... dakandaz
 3. 3.
  Metro, Metrobüs +navigasyon.
  ... neremdogrukidemis
 4. 4.
  kaç yıldır istanbulda araba kullanıyorum, google maps navigasyonu olmadan adres bulmam olası değil.
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  imkansızdır. Şehrin dizaynı okadar bogdanki ( tüm şehirler gibi).

  Akıllı telefonlar olmasa birine sorma ihtiyacı doğacak bu seferde adres sorulan her 3 kişiden 2 si tacizci ve tecavüzcü olacağı için sıkıntı büyük.
  -1 ... pink pussy