1. 1.
    istanbul'da online arkadaşlık sitesinde yaşını küçük göstererek tanıştığı 17 yaşındaki gençle bıçak zoruyla ilişkiye giren ve "Sana virüs bulaştırdım" diyen 42 yaşındaki kadın hakkında 52 yıl hapis talebiyle dava açıldı.

https://www.google.com/am...-bulunup-13095576-haberi/
    6 ... lenova
  2. 2.
    haberin altındaki yorum daha gerçekçi.

Ben neden bulamıyorum yoksa cokmu beceriksizim 20 gündür evde sürekli internetten kadın arıyorum yinede tık yok.
    9 -3 ... birazdangelirim
  3. 3.
    mustafa da bizi sikiyor, benimki corona stresinden kalkmıyor veledin iddiasına göre boğazına bıçakla karı sikiyor.
    1 -2 ... telefoncu ekrem ii
  4. 4.
    erkek olduğu için toplum tarafından çocuk kabul edilmeyen kurbanı istismar etmiş hayat kadını.

18 yaş altına seks hizmeti vermek suç.

Zorla para almak ise gasp suçu.

Yarrağı yedin amuğa godumun orospusu.

Bizim çocukluğumuz bu orospuların elinde heba oldu yeni nesil yanmasın.
    11 ... gedikpasa
  5. 5.
    arkadaşlık sitesinde o saatte ne geziyormuş.
    1 -2 ... ekonovich
  6. 6.
    Sözlüklerde göt meme paylaşıp cinsel içerikli yazı yazan istismarcılara ses yok alkış var ama.
    13 -4 ... lara croftt
  7. 7.
    Canı cehenneme kadınıdır.
    Taciz, tecavüz, cana kast, tehdit, duygusal şiddet her türlü suçu işlemiş saykodur.

Gerekli cezayı almalı ve eşşeek gibi süründürülmelidir.
    10 ... zeytinyagli dolma kalem
  8. 8.
    ızdırabını siktiğimin kezofeministlerini alsak ya pistin ortasına doğru.. buna ne başlik atılım şimdi?

ya bunu yapan erkek olsaydi ortalık bayram yeriydi hacılar ama kadın olunca o diller göte giriyor nedense.
    2 -1 ... nidieu nimaitre
  9. 9.
    Feminist yazarlardan ses yok.
    Tacize uğrayan erkek değil kız olsaydı
    Tacizcinin idamını isterlerdi
    Fakat tacizci kadın olunca şimdi feminist örgütler kesin ücretsiz avukat tutarlar kendisine!

Şiddetin, tecavüzün, gaspın, dolandırıcılığın, terörün kadını erkeği olmaz. Her türlü suçun ayrım gözetmeksizin karşısındayız.
    3 -4 ... lenova
  10. 10.
    Öncelikle haberin doğruluğu konusunda çok emin olamıyorum ama bu olmasa bile benzeri şeyler yaşanıyor ve ister istemez tanık oluyoruz. Bence tecavüzün, istismarın, gaspın cinsiyeti olmaz çoğu şey gibi. buna maruz kalan sadece insan, her şeyden önce insan yani. Bu yüzden Bu yaşanan kötü olayların hiçbir şekilde bir insanın başına gelmesini tasvip edemem, ortada bir insanın hayatı ve psikolojisi söz konusu bu yüzden cinsiyet ayrımcılığından yapmaktansa O insanlar için adalet sağlamaya ve yanlarında olmaya çalışmamız gerektiğini düşünüyorum , kadın erkek hiç farketmez.
    5 ... neverwantanyhopetofuckingworld