bugün

harç iadesi haberiyle tarihleri allak bullak eden fakültedir. zamanda yolculuğu mu buldular acaba merak etmiyor değilim.

ilgili haber için;

http://www.isletme.istanb...ak-oerencilerin-dikkatine
eskiden eşşeği bağlasan bitirirmiş şimdiyse o eşşeği bağlamana bile gerek yokmuş diyen öğretim üyesine sahip fakültem.
bi eşşek kadar bile olamadık...
gerek öğrenci işleri gerek akademik kadrosuyla öğrenciye hayatı zehir etmeye yemin etmiş adamlarla dolu fakülte. lanet ediyorum burayı yazıp yerleştiğim güne. tam okulu bitiricez derken final notunu 60 a çıkardı insafsızlar. neymiş efendim 50 yi alan 60 ıda alırmış. babayı alır. alamıyoruz lan işte. geçme notu kırkbeşken 2 tane ders bıraktım alttan. o zaman bu adam 45 le geçemiyo, bunun geçme notunu 30 a düşürelim çandanda muaf tutalım dedinizmi? bunu yapmalarında ki amaçta kalitenin yükselmesiymiş. kalite geçme notunu yükselterek, öğrenciye hayatı zehir ederek yükselmiyor maalesef. yükselen tek şey bizim sinir katsayılarımız ve sizin kulak çınlamalarınız olur ancak.
biraz içimi dökmüşüm gibi oldu ama çok canımı sıktılar akşam akşam çook..
eskilerde anadolunun bir ucundan 5 vasıta ile gidilip 5 vasıta ile gelinen, şimdilerin ulaşımda şükretmesi gereken, yata yata geçilir sözüne aldanıp bir dönem uzatılmasına yol açan ve yol yüzünden bir dönemde 18 ders geçilen fakültedir. elini sallasan işletme mezunu diyenlere inat tüm sınav kapıları sonuna kadar açıktır.
vize-final giriş yerlerini internetten de duyurması gerektiğini düşündüğüm fakülte. özellikle makro ekonomi gibi dersi yeni alan kadar alttan alanların da olduğu derslerde sınav giriş yerinizi panodaki duyurularda bulmak 10 dk harcamanıza sebep olabilir.
istanbul üniversitesi mühendislik fakültesi öğrencilerinin bu fakülteye girdiklerinde dibi düşer, hayata isyanları artar. Avcılar kampüsünün en şekil fakültesidir.
ingilizce işletme ve iktisat hakkında bilgi almak istediğim fakültedir.
bomboş bir fakültedir. oradan mezun iki arkadaşımdan biri garanti bankasında 6 yıldır çalışıyor 2bin lira yeni almaya başladı. biri de babasının kuruyemişçisini işletiyor.
kızların teklif ettiği fakülte. başka da bir silke yaramayan üniversite artığı. ha eğer diyorsanız ki bölüm önemli değil, ismi olsun, ben yukardan partiden torpil ayarlarım, sağlam bir şirkete ya da bankaya kapağı atarım, geleceğim parlak olsun diye düşünüyorum; düşüncenz buysa on numara.
4,5 sene okuğum okul, banklarında az sigara içmedim. Cengiz Erdamar gibi bir beyefendiyi gözlerimle gördüm. Muhasebe dersleri sağlamdır. Avcılar diye kaçmayınız tavsiye ederim.