bugün

4,5 sene okuğum okul, banklarında az sigara içmedim. Cengiz Erdamar gibi bir beyefendiyi gözlerimle gördüm. Muhasebe dersleri sağlamdır. Avcılar diye kaçmayınız tavsiye ederim.
kızların teklif ettiği fakülte. başka da bir silke yaramayan üniversite artığı. ha eğer diyorsanız ki bölüm önemli değil, ismi olsun, ben yukardan partiden torpil ayarlarım, sağlam bir şirkete ya da bankaya kapağı atarım, geleceğim parlak olsun diye düşünüyorum; düşüncenz buysa on numara.
bomboş bir fakültedir. oradan mezun iki arkadaşımdan biri garanti bankasında 6 yıldır çalışıyor 2bin lira yeni almaya başladı. biri de babasının kuruyemişçisini işletiyor.
ingilizce işletme ve iktisat hakkında bilgi almak istediğim fakültedir.
istanbul üniversitesi mühendislik fakültesi öğrencilerinin bu fakülteye girdiklerinde dibi düşer, hayata isyanları artar. Avcılar kampüsünün en şekil fakültesidir.
vize-final giriş yerlerini internetten de duyurması gerektiğini düşündüğüm fakülte. özellikle makro ekonomi gibi dersi yeni alan kadar alttan alanların da olduğu derslerde sınav giriş yerinizi panodaki duyurularda bulmak 10 dk harcamanıza sebep olabilir.
eskilerde anadolunun bir ucundan 5 vasıta ile gidilip 5 vasıta ile gelinen, şimdilerin ulaşımda şükretmesi gereken, yata yata geçilir sözüne aldanıp bir dönem uzatılmasına yol açan ve yol yüzünden bir dönemde 18 ders geçilen fakültedir. elini sallasan işletme mezunu diyenlere inat tüm sınav kapıları sonuna kadar açıktır.
gerek öğrenci işleri gerek akademik kadrosuyla öğrenciye hayatı zehir etmeye yemin etmiş adamlarla dolu fakülte. lanet ediyorum burayı yazıp yerleştiğim güne. tam okulu bitiricez derken final notunu 60 a çıkardı insafsızlar. neymiş efendim 50 yi alan 60 ıda alırmış. babayı alır. alamıyoruz lan işte. geçme notu kırkbeşken 2 tane ders bıraktım alttan. o zaman bu adam 45 le geçemiyo, bunun geçme notunu 30 a düşürelim çandanda muaf tutalım dedinizmi? bunu yapmalarında ki amaçta kalitenin yükselmesiymiş. kalite geçme notunu yükselterek, öğrenciye hayatı zehir ederek yükselmiyor maalesef. yükselen tek şey bizim sinir katsayılarımız ve sizin kulak çınlamalarınız olur ancak.
biraz içimi dökmüşüm gibi oldu ama çok canımı sıktılar akşam akşam çook..
eskiden eşşeği bağlasan bitirirmiş şimdiyse o eşşeği bağlamana bile gerek yokmuş diyen öğretim üyesine sahip fakültem.
bi eşşek kadar bile olamadık...
harç iadesi haberiyle tarihleri allak bullak eden fakültedir. zamanda yolculuğu mu buldular acaba merak etmiyor değilim.

ilgili haber için;

http://www.isletme.istanb...ak-oerencilerin-dikkatine
Bugün itibariyle ingilizce işletme bölümüne yerleştiğim okul, okulum.
deprem sonrası bizim fakülte binamız tadilatta olduğu için, kantinini ve ünlülerin akın ettiği oditoryumunu kullandığımız, ama yakışıklı ve tiki olmadığımızdan mütevellit hemen kimliğimizin açık olduğu süper lüks fakülte.

-bir kahve alabilir miyim?
-abi, mühendislik mi?
-sus sus sus, açık etme olm.

(not: yazar burada, alıntı değil hatırlama yapmıştır.)
işletme bölümü okunmak isteniyorsa iktisat fakültesi ya da siyasal bilgiler fakültesi tercih edilebilir.*
ömrümün 4 senesini kapitalist çarklarının arasında meze eden nalet gelesi okuldur..türkiyenin en iyi işletme okulu safsatalarına itibar edilmemesi gerekir..istanbul üniversitesi kadar devletçi, fakülte çalışanları kadar feminen, avcılar kadar da uzaktır..ayrıca iü nün iktisad fakültesi iyi bir ikamesidir..
aklı olanın tercih etmemesi gereken fakülte.
memleketin yarısının işletme mezunu olduğu düşünülürse ''ne boka yarıyor lan bu bölüm'' diye hafif bir isyana neden olan ancak başındaki ''istanbul üniversitesi'' ibaresini farkedince, ''aaa açıköğretim değilmiş lan'' şeklinde bir uyanışa neden olan üniversite ve bölümü..
mühendislik fakültesinde 2 yıl dayanıp, ortak alandan girdiğim fakülte.
bir merağım söz konusu kendileriyle ilgili, mühendislikte wireless yokudu, burada varı mı acaba?
işletme fakültesi. bonus bölüm bizimkisi babaane.
(bkz: geniş aile)
kısmetse bugünlerde mezun olmayı düşlediğim okulum. bugün 2 dersi daha geçtiğimi öğrendim. şimdi finansal yönetim ve insan kaynakları geliştirme derslerinin final sonuçlarını bekliyorum. sonraki aşama ise 4 senedir veremediğim ve en son ihtimal olarak tek ders sınavıyla verip kurtulmayı planladığım matematik 2' yi geçmek. sonrası mı? allah kerim diyoruz başka da bişey demiyoruz.
öğrencileri temmuzun bu sıcağında bütlere hazırlanmaktadırlar. * *
marka.marka.marka.marka.marka

yaz google'a işletme fakültesi ilk sırada gelen

yaz google'a işletme klübü ilk sırada gelen

yaz google'a kültür klübü ilk sırada gelen

niyeti olanları gerçekten marka yapabilen bir fakültedir kendisi.

bir zamanlar işletme holding dendiğini de duymuştum çekemeyenlerce.komik.

ayrıca bahar şenliklerini de düzenleyen fakültedir daha doğrusu fakülte bünyesinde bulunan kültür klübü hazırlamaktadır.

1000lerce kişinin hayal edip de başarıp kazanamadığı yer olma itibariyle kaliteli bir yer olduğu kesindir.

tek noksanı kampüs olarak avcıların tercih edilmesidir.buunun dışında siz tamamsanız biz ok.yiz şeklindedir herşey.

daha naapsınlar göle sürat motoru mu koysunlar golf sahası mı yapsınlar...

hewe hewe.
arkadaşlarımın bir kısmının okuduğu ve öğrenci sayısının fazla olduğu bölüm.
işletme fakültesi adı ile hicbir artısı olmayan işlete mezunları silsilesine aöf le beraber seri üretim yapan okul.
sanıldığının aksine istanbul'da değil, edirne'dedir. tekirdağ mıydı yoksa? her neyse. hasılı istanbul'da değildir. bulamayanlar için bir tiyo: "itin öldüğü yer neresi?" diye kime sorsanız tarif eder. gölü mölü de hikaye. nerde beyazıt nerde avcılar? hey gidi hey hey.
On ve sag arka kapisinda araba galerisi bulunan, ancak son iki sene gelen arkadaslarin zuurt grubundan olmasi ile bu ozelligini yakinda kaybedecek olan,seckin insanlar fakultesi. Bir de gicik olunan bir ozelligi var, oditoryumun ismi Kenan Evren Oditoryumu, en kisa zamanda bir degisiklik gerek...