bugün

Avcılar da bulunan istanbul Üniversitesinin en modern fakültesidir. insanın bitirdiğinde özlediği ve kıymetini anladığı bir okuldur. inanın insan ayazını bile özler oranın...
diğer fakültelerin sevmediği fakültedir. çünkü her şeyi vardır. mezunları bu fakülteye iyi bakarlar.
ozel universite tadinda bi devlet okuludur. ayni zamanda turkiyenin ilk isletme fakultesidir.
http://www.youtube.com/watch?v=XSGYKTamqz0
http://www.youtube.com/watch?v=nlEDvtFZK3s
avcılar kampüsü içindeki diğer fakültelere bakıldığında öpüp de başa konulası fakültedir..oldukça kaliteli hocaları bünyesinde bulundurur..tek eksi yanı berbat kantinidir..
fakülteye giden uzun-asfalt yolu uzun-taş yol yapma çalışmaları sırasında ortalığın çamur deryası olduğu ve öğrencilerin bir kısmının sırf bu derya yüzünden okulu 1 hafta astığını biliyor muydunuz?

uzun-asfalt yolu uzun-taş yol yapma sırasında kullanılan kepçenin içindeki pala bıyıklı abimizin sabahın 8.30'unda shakira-hips don't lie dinlediğini biliyor muydunuz?
Siyasefakultesi tten uzak, aynı zamanda toplumdan da uzak öğrencilerin okuduğu, ( Bir kısım öğrenci kendilerinin Oxford`ta okuduğunu dahi zannetmektedir.) bir tarafi göl ve ağaçlıkla, diğer tarafı okulun öğrencilerinin arabalarıyla dolu olan , çeşitli deneylerde kullanılmış hayvanların ve tiki öğrencilerin özgürce takıldıkları eğitim yuvasıdır.
Aşk yuvası okuldur.Aşıksanız okula daha bir istekle gidersiniz.Dersler sıkıcısır ne de olsa.Bunun dışında iyi hocaları olan genelde zengin çocuklarının gittiği en özel devlet üniversitesidir.
şimdilerde eski havasının yerinde yeller esen, istanbul üniversitesi avcılar kampüsü fakültesi.
bir dünya arkadaşımı bünyesinde barındırmakta olup, ulaştırma ve lojistik yüksek okuluna komşu fakültedir.

sağlam kaynaklardan duyduğum haberlere göre.. fakülte mensupları, lojistiğin yeni binasını FECI kıskanmektalarmis. *
birçok yönden çok iyi bir fakülte olmasına rağmen istanbul' da olduğu tartışılan, okula konuşmacı olarak gelen bazı ünlülerin " kusura bakmayın biraz geciktik, eskiden işletme fakültesi istanbul daydı. " gibi espriler yapmalarına neden olan okul.
On ve sag arka kapisinda araba galerisi bulunan, ancak son iki sene gelen arkadaslarin zuurt grubundan olmasi ile bu ozelligini yakinda kaybedecek olan,seckin insanlar fakultesi. Bir de gicik olunan bir ozelligi var, oditoryumun ismi Kenan Evren Oditoryumu, en kisa zamanda bir degisiklik gerek...
sanıldığının aksine istanbul'da değil, edirne'dedir. tekirdağ mıydı yoksa? her neyse. hasılı istanbul'da değildir. bulamayanlar için bir tiyo: "itin öldüğü yer neresi?" diye kime sorsanız tarif eder. gölü mölü de hikaye. nerde beyazıt nerde avcılar? hey gidi hey hey.
işletme fakültesi adı ile hicbir artısı olmayan işlete mezunları silsilesine aöf le beraber seri üretim yapan okul.
arkadaşlarımın bir kısmının okuduğu ve öğrenci sayısının fazla olduğu bölüm.
marka.marka.marka.marka.marka

yaz google'a işletme fakültesi ilk sırada gelen

yaz google'a işletme klübü ilk sırada gelen

yaz google'a kültür klübü ilk sırada gelen

niyeti olanları gerçekten marka yapabilen bir fakültedir kendisi.

bir zamanlar işletme holding dendiğini de duymuştum çekemeyenlerce.komik.

ayrıca bahar şenliklerini de düzenleyen fakültedir daha doğrusu fakülte bünyesinde bulunan kültür klübü hazırlamaktadır.

1000lerce kişinin hayal edip de başarıp kazanamadığı yer olma itibariyle kaliteli bir yer olduğu kesindir.

tek noksanı kampüs olarak avcıların tercih edilmesidir.buunun dışında siz tamamsanız biz ok.yiz şeklindedir herşey.

daha naapsınlar göle sürat motoru mu koysunlar golf sahası mı yapsınlar...

hewe hewe.
öğrencileri temmuzun bu sıcağında bütlere hazırlanmaktadırlar. * *
kısmetse bugünlerde mezun olmayı düşlediğim okulum. bugün 2 dersi daha geçtiğimi öğrendim. şimdi finansal yönetim ve insan kaynakları geliştirme derslerinin final sonuçlarını bekliyorum. sonraki aşama ise 4 senedir veremediğim ve en son ihtimal olarak tek ders sınavıyla verip kurtulmayı planladığım matematik 2' yi geçmek. sonrası mı? allah kerim diyoruz başka da bişey demiyoruz.
işletme fakültesi. bonus bölüm bizimkisi babaane.
(bkz: geniş aile)
mühendislik fakültesinde 2 yıl dayanıp, ortak alandan girdiğim fakülte.
bir merağım söz konusu kendileriyle ilgili, mühendislikte wireless yokudu, burada varı mı acaba?
memleketin yarısının işletme mezunu olduğu düşünülürse ''ne boka yarıyor lan bu bölüm'' diye hafif bir isyana neden olan ancak başındaki ''istanbul üniversitesi'' ibaresini farkedince, ''aaa açıköğretim değilmiş lan'' şeklinde bir uyanışa neden olan üniversite ve bölümü..
aklı olanın tercih etmemesi gereken fakülte.
ömrümün 4 senesini kapitalist çarklarının arasında meze eden nalet gelesi okuldur..türkiyenin en iyi işletme okulu safsatalarına itibar edilmemesi gerekir..istanbul üniversitesi kadar devletçi, fakülte çalışanları kadar feminen, avcılar kadar da uzaktır..ayrıca iü nün iktisad fakültesi iyi bir ikamesidir..
işletme bölümü okunmak isteniyorsa iktisat fakültesi ya da siyasal bilgiler fakültesi tercih edilebilir.*
deprem sonrası bizim fakülte binamız tadilatta olduğu için, kantinini ve ünlülerin akın ettiği oditoryumunu kullandığımız, ama yakışıklı ve tiki olmadığımızdan mütevellit hemen kimliğimizin açık olduğu süper lüks fakülte.

-bir kahve alabilir miyim?
-abi, mühendislik mi?
-sus sus sus, açık etme olm.

(not: yazar burada, alıntı değil hatırlama yapmıştır.)
Bugün itibariyle ingilizce işletme bölümüne yerleştiğim okul, okulum.