bugün

Çok ilginç değil mi? Bi reklam kampanyası bile çıksa bu gayet başarılı reklam kampanyası diye ben kesinlikle etkilenirim.
Rekli mi bu harfler yoksa hepsi tek renk mi? O renkten sırrı çözme şansımız var çünkü.
Kadıköy’de metro girişinde ufak bi B harfi gördüm millet bi uğrayıp bakın.
Valla korkutmaya başladı bu harfler Ankara’da çok sayıda var ben bu kadar fazla beklemiyordum ama dikkat etmeye başladıkça heryerde görmeye başladım.
Hayret edilesi bir durum bence altından bir şey çıkmayacak. Boşuna bu kadar meraklandırdık kendimizi.
Dün gece full dışardaydım hiç görmedim. Gece mi başladı bu olay ? Acaba korkmak gerekiyor mu? Erkek adamız harflerden mi korkacağız.
Bizim ufaklıkların eve getirdiği mavi harflerden mi bahsediyorsunuz yoksa ? Yolda bulmuşlar B ve N harfi getirmişler oyuncak diye.
Eğer o harfler canlanmayacaksa sıkıntı yok. Canlanır yürümeye başlarsalar sıkıntı çok büyük.
Hakkını vermek lazım bir reklam kampanyasıysa güzel duyurdu kendini. Sırf bu akıllıca hareketinden dolayı favori reklamım olur.
Amerika’nın oyunu değildir herhalde ?? Genelde onlar dolarla vuruyor bize. Bence bu harflerden sevgi sözcükleri çıkacak ortaya.
Düşünsene Ankara ve istanbul’da varmış ve 2000 harf olsa bunun sırrını çözmek ne anlattığını anlamak çok uzun zaman almaz mı?
Büyük merakla bekliyorum ne olduğu ortaya çıktığında ha bu muymuş deyip güleceğiz kesin.
Ya ben en başta böyle harfler olduğuna inanmadım sokakta fotoğraflarını gördükten sonra bile tam inanmadım şimdi fotoğraflar çoğaldıkça inanmaya başladım ben
Yok yok bunun tamamen mantıklı bir açıklaması olduğuna eminim. O açıklamayı bekliyorum.
Kafa yormaya gerek yok 2 güne çıkar kokusu. Umarım altından çıkacak şey de bizi en az harfler kadar şaşırtır.
Harfleri toplayıp satmaya mı başlasak? Kesinlikle satabileceğimiz insanlar merak eden insanlar çıkacaktır ortaya.
Canımızı sıkacak bir şey ortaya çıkacağını sanmıyorum. Ama öyle her yere bu harfleri kim bırakır diye düşünüyorum bi fikrim yok hala.
Görmeyen nadir insanlardan olarak kendimi ödüllendireceğim. Ama görmek için can atıyorum. Niye Adana’da yok bu harfler. Uzaktan izlemesi keyifli olmuyor.
Sakarya’dan gelen arkadaşım da bu harfleri duymuş hadi Kadıköy’e gidelim kesin orda vardır deyip duruyor.
Fotograflarını görene kadar yalan deyip geçiyordum da. Çok fazla fotoğraf dönüyor sosyal medyada bi şekilde sırrını çözmek lazım.
Sırrını eğer ben çözersem kesinlikle satacağım birisini bulmam lazım. Çok pis kafaya taktım kesinlikle o sırrı ben çözeceğim
Cidden 1 metrelik harfmiş bunlar. Yazılanlara göre A N K B G harfleri var gözümden kaçan olmadıysa. Anlamlı bi şey üretmeye çalışıyorum ama bir türlü üretemedim.
B ve K harfi gördüm ben de bu harflerin bizimle derdi ne çözen varsa söylesin.
Kesin bayram ile alakalı bir jest çıkacak ortaya rez almayı unutmayın.
Şimdi aralarında tek bir tane sesli harf var. Bence zamanla yeni harfler de çıkacak ortaya bu çıkan harfler ile çok anlamlı bir şey ortaya çıkmalı. Acaba hangi konu ile alakalı olacak.
güncel Önemli Başlıklar