1. 41.
    Oha lan çok eğlenceli.
    ... birteselliveryadasenbilirsin
  2. 42.
    Bir abazanın Send nudes çağrısı olabilir bilemiyorum.
    1 ... balistik karizma
  3. 43.
    Bugün yoğun bir gündü oradan oraya gezdim durdum ve bende çeşitli yerlerde gördüm bu harfleri. G yi bi sokak arasinda gördüm N ile B yanyana duvara yaslanmışti. He birde A vardi sanirim
    ... fell bluu
  4. 44.
    istanbul istanbul olalı böyle bir gizem görmedi. Herkes gibi ben de tabeladan sökülmüş falan sandım, ama öyle olmadığı aşikar. işin içinde derin olaylar ve ilişkiler zinciri var bana kalırsa.
    ... luccy luccy
  5. 45.
    Ooooo şimdi bütün istanbul olarak biz scrabble mi oynuyoruz yani? Ben hemen bi kelime üretiyorum BAK! Baska harf alayim lütfen.
    ... bardakalti
  6. 46.
    Çok meraklı bir adam sayılmam ama beni bile cezbetti bu dev harflerin gizemi. Az buçuk merak etmiyorum değil. Sonuçta, insanın karşısına her gün yol üstünde koca koca harfler çıkmıyor. Biraz anlayış gösterin.
    ... issizi issazi
  7. 47.
    Herkes kafasından bir şeyler uydurmuş. Oysa ki mevzu ayan beyan ortada. Özellikle sadece istanbul ve Ankara'da olması başlı başına bir işaret. Düşünün. istanbul kalabalık, Ankara başkent, o da kalabalık. Görülen harfler arasında K, A, B var. Kesin bir yerlerde L de vardır. Birleştirince ortaya "Kalaba" kelimesi çıkıyor. Bu harfler iki şehrimizin de bizlere bir isyanıdır.
    ... jungle head
  8. 48.
    E bunlar benim ismimi oluşturan harfler. Ay sanirim ismimi yakin zamanda kocaman kocaman heryerde göreceğim, cok heyecanlandım ama bana bunu kim yaparsa söyleyim şimdiden; ben buna düşerim.
    ... ellere yoq mi
  9. 49.
    Sanırım bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Lassie ve Flipper dizisinde duyduğum bu klasik repliği hep kullanmak istemiştim. Kısmet bugüneymiş. Ama, şaka bir yana harbi harbi sanırım birileri bizlere bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Henüz anlamadık orası ayrı.
    ... manyetik dokuyucu
  10. 50.
    Marsa isim yolluyorduk ya, öyle bir olayımız vardi acaba mars a gonderilen isimlerden mi düştü ler Dunyamiza? Ay yok o olay öyle degil di ya! Hadi aydinlanalim artik ama
    ... swiss chick