1. 31.
    Böyle olayları seviyorum. insanda merak duygusu uyandırıyor.Eğer birilerinin reklam çalışmasıysa dahice bir yol olmuş. Keza bunları görüp de kafayı çevirmek mümkün değil. Herkesin aklında yer ediyor ve kendine sorular sormasına sebep olabiliyor. Tam olarak gerilla marketing sayılmaz ama benzer bir şey. Etkili bir yöntem.
    ... brus veyn
  2. 32.
    Aklımda birkaç teori var bu harflerle alakalı. Ancak, şimdi buraya yazıp da yanlış çıkınca millete rezil olmak istemiyorum. Evet, bu kadar da dürüstüm. Korkak ama dürüst. Bunu yapamayan çok insan var.
    1 ... konjucktur
  3. 33.
    Şimdiye kadar Ankara caddelerinde birçok tuhaf varlık ve nesne gördüm. Ancak, bunlar en anlam veremediklerim oldu. Sabahtan beri kafamda kırk tilki dolaşıyor. Arada tilkilerin sayısı artış da gösteriyor. Ama bir türlü olayın esbab-ı mucibesini çözemiyorum.
    1 ... kasiyomu
  4. 34.
    Harbiden var galiba böyle şeyler ya ben inanmamıştım fotoda atmışlar ne ki bu.
    1 ... theponcik
  5. 35.
    Ne oğlum bunlar birisi açıklasın saçma sapan bişey mi çıkacak yoksa.
    ... mammyx
  6. 36.
    Sözlük bitmiş. Eskiden olsa teorileri okurken herşeyi öğrenirdik şimdi iş yok sözlükte. Ben mi çözeyim ne oldugunu bu yaştan sonra ???

edit: Birisi yardım etsin kafaya taktım
    ... yousouf
  7. 37.
    ingbank'ın reklam çalışması olduğunu düşündüğüm harfler. yamuluyor muyum arkidişler?
    ... ben biliyorum ama soylemem
  8. 38.
    Hangi harfler var bilmiyorum ama görenler "B" ve "N" olan fotoları atmış

Yoksa yapboz tamamlanıyor mu;
    "B" i "N" ali yıldırım

Ekleme: kısacık araştırmalarım sonucunda "a" ve "k" harfleriyle birlikte toplam 4 farklı harf yerleştirildiğini öğrendim.

"A" "k" parti?
    1 ... bu da mi
  9. 39.
    Öncelikle şöyle bir yazım #41595192 bu başlıktaydı neden taşındı anlamadım.
    Neyse linkteki youtube a baktığımızda b,a,n,k harfleri görüyoruz. Denildiği gibi Ing bank ın bank kelimesinden ayrılması gibi duruyor.
    istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler
    1 ... bir alex10 degil
  10. 40.
    dış minnaklar...
    şaka bir yana da hedef şaşırtma amacıyla dağıtılmış olabilir.
    ... plastikekmek